Top 5 nejpopulárnějších her minulého týdne | 39. týden

0

DEER HUNTER 2016

Staňte se lovcem nebo se z Vás stane kořist. V novém pokračování hry z roku 2014 se opět stanete lovcem, který loví dravou zvěř. Mezi hlavní novinky patří například možnost customizovat si zbraně podle sebe, více prostředí, lepší grafika a noví predátoři.

Deer hunter 2016 Deer Hunter 2016 1 Deer hunter 2016 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

FIFA 16 Ultimate Team

Je tu další rok a s ním další ročník známé fotbalové simulace Fifa a taky Fifa Ultimate Team pro mobilní platformy. My se dnes zaměříme na mobilní verzi Fifa 16 Ultimate Team, která přináší mimo jiné zcela nový engine a s ním i novou grafiku, která by údajně mohla dosáhnout až ke konzolové grafice. Pro tuto grafiku je však zapotřebí výkonný stroj, jak píší sami vývojáři.

Fifa 16 Fifa 16 1 Fifa 16 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Crazy Wheels

Crazy Wheels je závodní hra, ve které jedete na 2D kole po překážkové dráze. Hra nabízí známý, ale zábavný koncept. Hlavním cílem hry je, samozřejmě, dojet až do cíle v co možná nejrychlejším čase.

Crazy Wheels Crazy Wheels 1 Crazy Wheels 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Sky

Další hrou, kterou si dnes představíme, bude jednoduchá hříčka z dílny studia Ketchapp, jenž se proslavilo právě takovýmito hrami. Ve hře budete ovládat svůj charakter (kterých si můžete postupně odemknout více) a skákat přes překážky tak, abyste do žádné z nich nenarazili.

Sky Sky1 Sky2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Slow Down

Dnešní poslední hrou je zase hra od Ketchapp. Tentokráte však s novým principem. Kulička se po dráze pohybuje stále stejnou rychlostí a se stejnými skoky. Je ale na Vás, abyste ji zpomalili a tím celou hru ovládáte. Budete tak potřebovat prst na ovládání a svatou trpělivost.

Slow Down Slow Down1 Slow Down2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here