Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 27. týden

1

Je tady první prázdninový víkend a s ním i naše rubrika Top nejpopulárnějších her minulého týdne, ze které si můžete vybrat nějakou hru pro váš Android.

WARSHIP BATTLE:3D World War II

V této bojové hře se dostanete do 2. světové války. Vyberete si autentickou válečnou loď té doby a vyrazíte do bitvy. Svoji loď můžete upravovat a vylepšovat palné zbraně apod. Zúčastníte se i bitvy o Pearl Harbor nebo Midway. V bitvách je spousta nepřátelských lodí a dokonce i letadel. Hra nabízí dobrý poměr velikost aplikace a povedené grafiky.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Inside Out Thought Bubbles

Toto je oficiální hra k filmu V hlavě (Inside Out) a proto se zde objevují postavy z tohoto filmu. Ve hře se musíte zbavit všech kuliček nebo se jich zbavovat po určitou dobu. Musíte vždy střílet k sobě kuličky stejných barev a když spojíte 3 tak zmizí. Když zmizí kuličky, na kterých visí jiná barva, tak ty kuličky spadnou zajistíte si větší bodový obnos. Ve hře je také spousta power-upů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

SimplePhysics FREE

V této hře budete stavět různé mosty, střechy nebo plošiny, u kterých potom budete testovat jejich pevnost. Když stavba projde zátěžovým testem, tak pokračujete do dalšího levelu a když neprojde, tak musíte změnit konstrukci stavby. Hra nabízí také slow motion mode a realistickou fyziku.

SimplePhysics FREE SimplePhysics FREE2 SimplePhysics FREE3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Into The Circle

V této hře musíte správným směrem a silou z kruhu vystřelit kuličku, která se musí zastavit v dalším kruhu, aby přežila. Když minete, tak kulička praskne. Snažíte se strefit co nejvíc kruhů a své skóre můžete porovnávat s kamarády.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Groove Coaster 2

V této hře jde o projíždění dráhy a sbírání bodů, které na dráze jsou. Pojedete po barevné dráze a budete mačkat obě strany obrazovky najednou. V zatáčce musíte mačkat jen jednu stranu a občas musíte táhnout ze strany na stranu. Hra je velmi zajímavá hlavně pro svou rychlost a propojení s hudbou.

groovecoaster21 groovecoaster22 groovecoaster23


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Sword Of Xolan

Tato hra je vytvořená ve stylu adventur z 90. let. Zahrajete si za bojovníka, který prochází chodbami a ničí nepřátele. V hře celkem najdete 30 levelů, 30 typů nepřátel a 3 bossy. Pro vylepšení schopností bojovníka můžete využít 10 karet.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Cyberline Racing

Cyberline Racing je závodní hra, ve které při závodění můžete po protivnících střílet. Zbraně budete mít připevněné na svém voze. Vůz můžete upravovat i vzhledově a bojovat proti opravdovým hráčům přes multiplayer.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Jet Ball

V této hře odpálíte z plošiny kuličku a později ji odrážíte nahoru. Kulička ničí pohybující se kroužky. Hra je doplněná o spoustu power-upů. Jeden z nich třeba rozmnoží kuličku.

 

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

SimpleRockets FREE

V této hře se stanete raketovým inženýrem a budete stavět rakety, které vyšlete do vesmíru. Rakety mohou být vícestupňové a mohou být vybaveny i padákem. Ve vesmíru můžete vytvořit tankovací stanice a můžete také přistávat a vzlétávat na jiných planetách.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Color Tap – Matching Game

V této postřehové hře musíte vždy kliknout na puntík, který má stejnou barvu jako obdelník, ve kterém se nachází. Za každý správný puntík dostanete bod.  Ve hře nesmíte udělat chybu, jinak se hra ukončí a uloží se skóre. Uložené skóre můžete porovnávat s kamarády.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here