Top 5 nejlepších her a aplikací se slovy

0

SCRABBLE™

SCRABBLE™ je jedna z nejznámějších deskových her, která se dočkala již mnoha vydání v různých podobách. Nemůžeme se tak divit, že se EA chopila její mobilní verze. Díky Wi-Fi nebo mobilnímu připojení si můžete s přáteli užít hru SCRABBLE™ i na cestách, a to v několika různých jazycích (angličtina, španělština, francouzština, italština, němčina nebo brazilská portugalština). Aby se zamezilo hádkám, nabízí hra i zabudovaný oficiální SCRABBLE™  slovník.

Scrabble Scrabble1 Scrabble2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

PixWords™

Kdo by neznal PixWords™? Hra před pár lety obletěla svět a velice rychle se stala fenoménem. Ve hře jde o to, popsat obrázek slovem a projít všechny levely, jež je přes 700. Hru můžete hrát i v češtině. Pokud by vás to ale nebavilo, tak nezoufejte, hra nabízí 44 různých jazyků.

PixWords PixWords PixWords1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Duolingo

Narozdíl od dvou předchozích her si nyní představíme výukovou aplikaci. Díky Duolinga se můžete naučit mluvit několika různými jazyky. Pokud umíte mluvit pouze česky, naučíte se maximálně anglicky. Ale pokud umíte mluvit anglicky, máte mnohem větší výběr jazyků. Výhodou je i to, že se nejedná pouze o slovíčka, ale i o zvukové stopy.

Duolingo Duolingo1 Duolingo2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Alphabear

Alphabear je další populární hra, v níž skládáte písmena do slov a snažíte se dosáhnout co nejvyššího skóre. K tomu vás motivují medvědi, které dostáváte za každou vyhranou hru. Na začátku hry si pak vyberete jednoho až tři medvědy, se kterými budete hrát. Podle toho, jaké medvědy si zvolíte, budete dostávat různé bonusy za písmenka nebo bonusy k celkovému skóre.

Alphabear Alphabear1 Alphabear2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Oběšenec

Oběšence znali před nástupem mobilů a tabletů snad všichni žáci a studenti, kteří se potřebovali nějak zabavit během nudných hodin a přednášek. Dnes si můžete zahrát tuto populární hru v mnoha různých iteracích. My jsme se rozhodli vybrat si tuto verzi, protože nám připadala jako jedna z nejlepších. Hra je ideální na krátké cesty tramvají, protože nabízí plnohodnotnou hru jednoho hráče. Pokud se však chcete utkat se svými přáteli, stačí si hru propojit s Facebookem.

Oběšenec Oběšenec1 Oběšenec2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here