TOP 10 nejstahovanějších her [září 2014]

0

Angry Birds Stella

Nejnovější díl populární série Angry Birds nese podtitul Stella, ve kterém máte za úkol ochránit Zlatý ostrov před nenasytnými prasaty. V boji proti nepřátelům se Stellou po boku bojují postavičky Ahlia, Poppy, Willow a Luca, jenž poměřují síly s prasaty ve 120 úrovních.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Moy 3 – Virtuální Mazlíček

Již třetí pokračování hry ve které se staráte o virtuální zvířátko, která zabaví děti každého věku.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Swamp Attack

Ubraňte svůj domov, jenž se stal cílem nejrůznějších zvířat a zombie. K dispozici máte nejrůznější vojenský arsenál od brokovnice přes kulomet až po nukleární bombu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Milionář

Hru můžete hrát sám nebo s přáteli. Už se nikdy nebudete nudit! S Milionářem zažijete spoustu zábavy a zároveň si rozšíříte znalosti. Milionář je nejen skvělá hrám ale také hravá forma vzdělávání. Své znalosti můžete poměřit s ostatními hráči v rámci herního centra, zde si můžete nechat zapsat Vaše nejvyšší dosažené skóre. Jenž zde bude zobrazeno pod Vaší přezdívkou.

milionar milionar2 milionar1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pou

Obdoba populárního Tamagotchi pro Android. V rámci hry můžete své mimozemské zvířátko krmit, hrát s ním hry, umývat ho a hlavně – sledovat jak postupem času roste a rozšiřuje své obzory. Tím, jak plníte různé úkoly odemykáte nové a nové úrovně, ve kterých máte více možností, jak se s Pouem zabavit.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Mozkovna

Česká hra, u které si zábavnou formou otestujete své znalosti a třeba se dozvíte i něco nového. Ve hře dostanete postupně šest vědomostních otázek se stupňující obtížností. Na odpověď máte omezený čas a pokud si nevíte rady, můžete využít nápovědu. Ani nápověda ale není úplně zadarmo, pro její získání totiž musíte uspět v jedné ze tří miniher. Otázky jsou ve hře řazeny do několika okruhů, přičemž se základním balíčkem otázek si můžete zahrát zdarma.

Mozkovna2 Mozkovna1 Mozkovna


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Shadow Fight 2

Mobilní verze velmi populární facebookové hry. Jedná se o mix RPG a klasické bojovky, kdy máte za úkol vybavit svou postavu bezpočtem smrticích zbraní a pustit se do boje proti nepřátelům. V rámi boje můžete uplatnit techniku chvatů a kopů z desítky bojových umění. Ponořte se do epických bojových sekvencí a probijte si cestu za vítězstvím.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Red Bull Air Race The Game

V rámci hry najdeme všech 12 nejlepších pilotů jenž se účastní tohoto mistrovství mezi, kterými nechybí ani ani Čech Martin Šonka. Všechny tréningy a závody se odehrávají na reálně simulovaných tratích v rámci hry navštívíte Abu Dhabi, Rovinj, Putrajaya,  Gdyni, Ascot, Fort Worth a Las Vegas.

K manévrování letadla a průletu těsnými zatáčkami budete potřebovat rychlé reakce a instinkty závodního letce. Ve virtuálním hangáru se budou dát letadlo vylepšovat pomocí nejrůznějších doplňků jenž Vám pomohou zvýšit rychlost a aerodinamiku stroje. Pro všechny fanoušky, jenž si budou chtít užít hodně zábavy a napínavých soubojů s časem, je přichystán režim kariéry v rámci kterého jako pilot můžete absolvovat celý seriál Red Bull Air Race.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Spider-Man Unlimited

Zhoupněte se do ručně kresleného, akcí nabitého dobrodružství, které jakoby vypadlo z komixové knížky. Sjednoťte všechny hrdiny ze světa Spider-mana, abyste zastavili hrozbu Sinister Six, kteří otevřeli portál v New Yorku, aby Vám neustále komplikovali pavoučí život. Sinister Six cestují po dimenzích a každou z nich zničí. Teď je na Vás, abyste zachránili tu naši.  Bojujte v chaotickém NY City v 5 různých prostředí, splňte na 25 misí a pobijte všechny bossy.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Manuganu 2

Skákačka Manuganu je zpět! V druhém díle zažijete nová dobrodružství ve snaze zachránit svého nejlepšího přítele. Hra Vám nabídne 40 nových úrovní v rámci kterých můžete uplatnit zcela nové funkce a porazit tak 4 epické vůdce.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here