Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 9. týden

0

TOP10 hry

Další víkend je před námi a to je správný čas na hraní her na vašem chytrém telefonu nebo tabletu. Tento díl se ponese v duchu opravdu kvalitních her. Není tedy na co čekat, pusťme se do toho.

Deer Hunter 2014

Deer Hunter je jedna z nejpovedenějších loveckých her. Tato hra má vynikající grafiku a bezvadné ovládání. Úroveň hry velmi zvedá fakt, že k dispozici máte na výběr ze spousty zbraní, které lze vylepšovat a hra navíc obsahuje spoustu zvířat k lovení – od jelenů až po lvy. Ve hře se dostanete do různých typů krajin, podle toho na jakém místě naší planety se ve hře nacházíte. Hra vás zabaví na pěkných pár chvil.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Gangstar Vegas

Tato hra je velmi povedená, patří mezi nejlepší hry, na které můžete na Google Play narazit. Gangstar Vegas se odehrává v ruchu bohatého města Las Vegas a v této hře plníte mise po celém městě. Nechybí ani možnosti jako ukást nějaké auto, letadlo nebo loď, klidně si můžete i trochu zastřílet a porušit pár zákonů. Příběh a vůbec fungování hry je velmi přirovnatelné k titulům GTA. Pokud se rozhodnte pro Gangstar Vegas, rozhodně neuděláte chybu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Escape 3: The Morgue

V této hře se snažíte překonat všechny hlavolamy, které jsou na vás připraveny. S vyřešením každého hlavolamu, jste blíž k útěku. Hlavolamy jsou v podobě různých skládaček, měřičů a podobných objektů, které musíte správně nastavit nebo deaktivovat. Hra má pěknou grafiku a určitě vás na nějakou dobu upoutá.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Jolly Jam

Jolly Jam je příjemná puzzle hra, ve které je vaším úkolem poskládat vedle sebe alespoň 3 stejné útvary, pomocí jejich vzájemného vyměňování. Hra vám nabídne stovky levelů, které vás provedou napříč Jelly královstvím. Hra je vhodná pro příležitostné a méně náročné hráče.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Help Me Jack: Atomic Adventure

V této akční 3D RPG hře se stanete bojovníkem, který se snaží zachránit Zemi od radioaktivního spadu. Bojujete proti různým zmutovaným zvířatům, abyste zachránili lidstvo. Ve hře máte také možnost vylepšovat své dovednosti, brnění a zbraně. Hra je velmi epická a nápaditá. Pokud máte rádi bojůvky a zároveň originalitu her, tak jednoznačně stahujte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Agent Alice

V této logické hře se dostanete do kůže Agentky Alice, která vyšetřuje různé kriminální činy. Budete prohledávat místa činů a také do sebe skládat různé kousky věcí, které najdete, abyste případ vyřešili. Hra má pěkný příběh a určitě stojí za vyzkoušení. Hra je vhodná spíše pro méně náročné hráče.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Office Rumble

Office Rumble je velmi zajímavá komixově vypadající bojová hra, která se odehrává v kancelářském prostředí. Cíl hry je dát vámi vybranou postavou protihráči co největší ,,nakládačku“. Máte také možnost hrát proti skutečným hráčům. Pokud se potřebujete zbavit stresu nebo se jen tak pobavit, vyberte si tuto hru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

AdVenture Capitalist

AdVenture Capitalist je originální klikací hra, ve které se snažíte vytvořit celosvětový ekonomický monopol. Aby to nebylo tak jednoduché, začínáte od stánku s limonádou. Postupně se musíte propracovat až na vrchol. Pokud jste vždy toužili být bohatí, hra je vhodná přímo pro vás.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Tap Heroes

Hra Tap Heroes je spojení bojové a klikací hry. Ve hře nastoupíte proti nějakému protihráči a snažíte se oživovat vlastní bojovníky a ,,uklikat“ k smrti svého protivníka. Systém boje je opravdu jednoduchý, ale při delším hraní může být trochu namáhavý. Hra je vhodná hlavně pro ty, co rádi klikají.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Run Run 3D – 2

Run Run 3D – 2 je typická endless hra, ve které se snažíte doběhnout co nejdál. Hra je obohacena misemi, ve kterých se snažíte posbírat různé objekty na trati. Aby to nebylo moc jednoduché, musíte se vyhýbat různým překážkám v podobě kruhů nebo končících chodníků. Pokud se rádi s kamarády předháníte v nejvyšším skóre, hra je pro vás jako stvořená.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here