Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 8. týden

0

TOP10 hry

Studentům pomalu končí jarní prázdniny, ale zbývající čas se stále dá využít ke hraní her na svém androidu. Neváhejte a podívejte se na náš seznam Top 10 nejpopulárnějších her a vyberte si nějakou zajímavou hříčku.

 

Solitaire

Každý si určitě pamatuje klasickou hru Solitaire. Kdo tuto karetní hru dlouho nehrál, má možnost si ji stáhnout užít si trochu nostalgie. Proč si taky nezahrát když hru můžete dotykově ovládat ve svém mobilním telefonu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Despicable Me

Tato hra je inspirovaná filmem ,,Já padouch“ a v této hře hrajete za žlutou postavičku (mimoně), která se v tomto filmu objevila. Ve hře se snažíte co nejdál doběhnout a nahrát co nejvyšší skóre. Hra vám také ,,předhazuje“ spoustu úkolů, které hru ozvláštní.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Bus Simulator 2015

V této hře se stanete řidičem různých typů autobusů a převážíte cestující. S autobusem se dostanete do různých míst, různého počasí i ročního období. Simulátor je pěkně zpracovaný a zaujme všechny motoristy.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

CSR Racing

CSR Racing je závodní drag race hra, ve které se hlavně snažíte řadit rychlosti ve správný čas. V této hře máte možnost závodit se 70-ti reálnými auty a hra zaujme také možností hraní proti ostatním hráčům v multiplayer módu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

DogHotel – My boarding kennel

V této hře je váš hlavní cíl starat se o pejsky jak nejlíp dovedete. Musíte jim čistit pokoj, cvičit je na různých překážkách a hrát si s nimi. Hra má příjemnou grafiku a potěší každého, kdo má rád psy.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Hidden Mahjong: Spring Is Here

V této hře je vaším úkolem odkrýt obrázek s jarním motivem. Na obrázku jsou naskládané kameny a vy je musíte po dvojicích ubírat, aby jste odkryli obrázek. Hra je logicky zaměřená a opravdu zabaví.

mahjong1 mahjong2 mahjong3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

STRIKERS 1945-3

Tato arkádová hra převzala herní systém ze starých počítačových her. Při pohledu shora střílíte se stíhačkou po nepřátelích a ničíte také pozemní cíle. Stíhačkou můžete pohybovat na všechny strany a kromě střílení můžete také shazovat bomby. Hra je opravdu povedená, pro některé nostalgická a hlavně si u ní zavzpomínáte na první počítačové hry, které jste kdy hráli.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Notebook Wars Saga

Notebook Wars Saga je arkádová hra velmi podobná hře STRIKERS 1945-3, akorát se odehrává v poznámkovém bloku na čtverečkovaném papíře. Střílíte na překážky a snažíte se nahrát co nejvyšší skóre. Hra je opravdu povedená a klidně ji můžete porovnat s hrou Strikers a napsat do komentářů, která je lepší.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Bing Bong

Bing Bong je zajímavá arkádová hra, ve které se snažíte přecházet se zelenou kuličkou z jedné strany na druhou a nesmíte se nechat srazit různými objekty, které vám křižují dráhu. Cíl hry je nahrát co nejvyšší skóre. Hra je vhodná hlavně na zkrácení dlouhé chvíle na zastávkách a podobných místech.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

BombSquad

BombSquad je velmi zajímavá hra s propracovanou fyzikou. Ve hře házíte bomby na své protivníky a snažíte se vyhrát v aréně. Kromě bomb jsou zde také miny a různé překážky. Ve hře je více módů, jako Capture the flag nebo Hockey. Ve hře je také možnost si zahrát lokální multiplayer až pro 8 lidí, takže můžete proti sobě bojovat s kamarády. Hra je opravdu správná volba pro zabavení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here