Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 34. týden

0

TOP10 hry

Opět je před námi víkend a my Vám přinášíme Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne. Můžete si vybrat nějakou povedenou hru na zkrácení víkendu.

 

PAC-MAN 256 – Endless Maze

Legendárního Pac-Mana zná každý, ale v této hře si vyzkoušíte netradiční podobu této hry. Labyrint, kterým procházíte s Pac-Manem bude nekonečný. Musíte být dostatečně rychlí, aby Vás nedohnala vlna, která boří bludiště. Dále se budete sbírat ovoce, které Vám dodá speciální schopnosti.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

My Om Nom

V této hře se budete starat o svoji příšerku. Budete ji krmit, umývat, hrát si s ní nebo jí pořádat zábavu. Hra bude vyžadovat spoustu Vašeho času a pozornosti, takže se nudit opravdu nebudete. Hra nabízí také spoustu miniher, které musíte hrát, abyste se ve hře posouvali dál.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

The Path To Luma

V této puzzle hře se budete snažit vyřešit přes 20 rébusů, které se týkají získání zelené energie na více než 20 neobydlených planetkách. Řešením hádanek budete obydlovat planetky a zároveň jim dáte život. Hra je zdarma bez placených doplňků.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

ICARUS

Icarus je arkádová hra s nádechem 90. let. Budete létat s vesmírným plavidlem a zneškodňovat vše, co Vám přiletí do cesty. Zároveň se budete muset vyhýbat nepřátelské střelbě. Celá akce probíhá při pohledu shora.

http://www.youtube.com/watch?v=G0_PaWH-gvg


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Flippy Wheels

Pokud znáte hru Happy Wheels, tak Flippy Wheels je Android verze této hry. Budete jezdit na různých dopravních prostředcích tak, abyste se polámali co nejméně a dojeli co nejdál. Hra je lehce brutální, stříká při ní krev, odpadávají končetiny a to je přesně to, co dělá tuto hru tak atraktivní.

Flippy Wheels Flippy Wheels2 Flippy Wheels3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Rock Mania

Ve hře Rock Mania se budete snažit stlačovat políčka přesně ve správný čas a k tomu Vám budou hrát známe hity. Hru si také můžete zahrát se svou oblíbenou písničkou, kterou máte uloženou ve formátu mp3 ve svém zařízení. Hra nabízí povedené audio efekty a animace.

Rock Mania Rock Mania2 Rock Mania3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Ball Jump

Ball Jump je další povedená nekonečná hra z dílny Ketchapp. Ve hře budete s kuličkou skákat po plošinách, které se před Vámi vytváří z kostek. Jde o to, abyste vychytali správný moment, kdy skočit, jinak nedosáhnete moc vysokého skóre. Ve hře můžete soutěžit s kamarády, takže pořádně trénujte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Kintsukuroi

Hra Kintsukuroi se od ostatních liší svou náplní. Cíl hry je slepit rozbitou vázu v co nejkratším čase. Hra začíná u jednoduchých váz, které jsou rozbité pouze na pár dílů, ale postupně jsou střepy menší a je jich stále více.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Ninja

Ninja je postřehová hra, ve které budete skákat s ninjou po větvích. Vždy musíte zmáčknout stranu displeje, na které je další větev. Hra nabízí několik režimů. V některých naleznete systém levelů, v jiných skáčete na nejvyšší skóre nebo nejkratší čas. Záleží na Vás, který režim si oblíbíte.

http://www.youtube.com/watch?v=T5ntTvVR_L8


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Crazy Ball

Crazy Ball je logická hra, ve které se budete snažit dostat kuličku z šedého dílku do červeného. Kuličce musíte postavit dráhu pomocí otáčení nebo posouvání kostek. Dráhu se snažíte vytvořit na co možná nejmenší počet tahů.

Crazy Ball Crazy Ball1 Crazy Ball2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here