Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 24. týden

0

TOP10 hry

Další víkend je před námi a to je správný čas na stahování her do své chytré „placky“. S výběrem hry vám pomůže náš seznam Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne, tentokrát s číslem 24.

AlphaBetty Saga

V této hře se budete snažit najít slova v mřížce písmen. Písmena spojíte a vzniklé slovo se odstraní.Po odstranění zaplní místo jiná písmena. Písmena nemusíte spojovat pouze v řadě, ale můžete je spojovat i do tvaru písmene L. AlphaBetty Saga je od tvůrců známé hry Candy Crush Saga.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Angry Birds Fight!

Moc lidí, kteří neznají Angry Birds se už moc nenajde. Vývojáři od Rovia přišli s hrou, ve které se snažíte spojit 3 nebo více ptáků vedle sebe a oni potom zmizí a jsou nahrazeni. Hra je ozvláštněna bojem jednotlivých ptáků proti sobě, ale boj neřídíte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

PES CLUB MANAGER

V této hře se stanete manažerem fotbalového klubu a můžete si poskládat vlastní tým. Také můžete vymyslet strategii týmu při zápase a poručit hráčům, jak agresivně mají hrát. Vybírat si můžete z opravdových klubů a hráčů, což hře dodává na reálnosti.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Clash of Kings

Ve hře Clash of Clans je další z budovatelských her, ve které budete stavět opevněné město. Ve hře budete vyrábět suroviny, které jsou potřeba ke stavbě budov nebo k vybudování armády. S vybudovanou armádou můžete bojovat proti ostatním hráčům a přilepšit si tak.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Twin Runners 2

Twin Runners 2 je endless run hra, ve které se snažíte doběhnout co nejdál. Při běhu se musíte vyhýbat překážkám. Aby to nebylo moc jednoduché, tak běžíte na dvou dráhách najednou a postavičky neběhají souběžně, ale k sobě nebo od sebe. Hra vyžaduje trochu cviku.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

The Hit Car

V této zajímavé hře budete jezdit s autem a vaším cílem bude srazit co nejvíc panáčků a zničit co nejvíc předmětů. Za sražené objekty dostáváte mince, za které si později můžete koupit nové auta nebo munici do zbraní připevněných na autech. Hra je velmi divoká a zábavná.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Train Driver Simulator Pro

V tomto vlakovém simulátoru si můžete vyzkoušet řízení různých typů lokomotiv s vagóny. Klidně se může stát, že vykolejíte, když pojedete moc rychle nebo se srazíte s jiným vlakem, který vám bude křížit cestu. Hra je příjemná a někdy je tenká hranice mezi jízdou po kolejích  a velkou nehodou.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Helicopter RC Simulator 3D

Jak už název vypovídá, jde o simulátor vrtulníku na dálkové ovládání. S RC vrtulníkem se ocitnete v bytě, na zahradě nebo třeba u bazénu. Budete se snažit přepravit zavěšený náklad na určené místo, proletět obručemi, uhasit vláček nebo střelit cíl z vrtulníku. Možnosti hry jsou obrovské.

helicopter rc simulator helicopter rc simulator1 helicopter rc simulator2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Portal Pinball

Portal Pinball sice nepatří mezi nejlevnější hry, ale nabízí skutečně velmi zajímavou a propracovanou grafiku s prvky hry Portal, takže za necelých 60 Kč hra stojí. Princip Pinballu je jednoduchý, snažíte se pomocí dvou páček odpálit míček vzhůru, aby nahrál body a nespadl do díry. Hra je doplněna o zajímavý robotický hlas.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Fire Flying

Hodně z nás někdy chtělo být hasičem a v této hře se Vám to vyplní. Budete navádět hasící letadla nad požár lesa a budete se snažit oheň uhasit. Aby to nebylo tak jednoduché, musíte si dávat pozor, aby se letadla nesrazila. Když vypustíte vodu, tak se musíte vrátit zpět pro vodu k nejbližší řece nebo jezírku.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here