Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 21. týden

1

TOP10 hry

Víkend je opět před námi a to je správný čas na hraní Android her. Přinášíme vám seznam Top 10 nejpopulárnějších her, ze kterého si můžete vybrat hry na deštivý víkend.

Bird Climb

Ve hře Bird Climb se snažíte s ptákem vyletět co nejvýš. Hra se hraje klikáním jednoho prstu. Pták vždy letí na jednu stranu a po odrazu od stěny se otočí. Na stěně jsou malé úseky do kterých se musíte trefit, jinak se pták neotočí a vaše hra skončí. Při cestě vzhůru také sbíráte všelijaké kamínky apod. Tato hra je na skóre a vy se můžete předbíhat s kamarády.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Ice Age Avalanche

V této hře s tématikou doby ledové, se před vámi objeví mřížka s kameny, které vyměňujete tak, aby byly alespoň tři vedle sebe. Když jsou tři nebo více kamenů vedle sebe, tak kameny zmizí a na jejich místo spadnou další. Jedná se tak o běžnou jewel hru, kterou ocení hlavně děti a fanoušci doby ledové.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Age of Ships

V této hře se stanete vojevůdcem, vytvoříte si vlastní flotilu a poplujete do boje. Na výběr budete mít z 200 typů lodí a budete bojovat proti opravdovým hráčům. Také se můžete spojit s kamarády a vytvořit legii. Také vás bude čekat dobytí světa v režimu kampaně. Tato hra je hlavně pro fanoušky válečných her.

http://www.youtube.com/watch?v=ViXxO4aKr-w


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Up The Line

V této hře hrajete za kostku, která skáče po čárách co nejvýš. Některé čáry se pohybují a vy musíte včas zareagovat a skočit na správnou stranu, abyste nespadli. Hra je na skóre, takže se opět můžete předbíhat s kamarády.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Boom Dots

V této hře hrajete za tečku, pomocí které musíte ničit ostatní tečky. Vaše tečka stojí na místě a před vámi létá jiná tečka. Jakmile se letící tečka ocitne před tou vaší, tak stisknete a vaše tečka vystřelí rovně a tečku zničí. Také si můžete nastavit nějaký motiv, kterých je na výběr 20. Hra je na skóre, takže můžete soutěžit s kamarády.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Dragon Blaze

V této hře se si vyberete postavu (lukostřelec, rytíř, kněz, kouzelník, tulák) a půjdete do boje proti drakům a různým zlým postavám. Kromě příběhové části můžete ve hře také jít do PvP arény, kde budete bojovat proti ostatním hráčům v labyrintu. Hra je zajímavá a nabízí prvky z RPG her. Pokud máte rádi bojové hry, tak si vyberte tuto hru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Bouncy Bits

Bouncy Bits je další endless hra, ve které se snažíte doskákat co nejdál. Budete skákat s postavičkou a klepnutím zkrátíte její skok. Tímto způsobem se budete vyhýbat překážkám. Při cestě tratí také sbíráte mince, za které si později můžete něco koupit. Ve hře opět můžete soutěžit s kamarády.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Fortress Fury

V této strategické hře si postavíte vlastní pevnost, kterou se budete snažit bránit a zároveň se budete pokoušet zničit pevnost protivníka. Hra je zábavná a stylem střílení se podobá legendární hře Worms. Podle nás hra stojí za stažení.

https://www.youtube.com/watch?v=a2HvhIYZF04


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Bingo Crush

Hru bingo zná asi každý, napíšete si čísla a když jsou všechna řečena a vám už žádné nezbylo, tak zařvete bingo. Bingo Crush je elektronická podoba této hry. V této hře se můžete těšit na power-upy, různé herní místnosti a na různé sběratelské předměty, které můžete ve hře vyhrát. Hra je zábavná a jestli máte rádi casino hry, tak si vyberte tuhle hru.

bingo 2 bingo 3 bingo crush

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Zombies, Run!

Zombies, Run! je hra, která vás donutí sportovat. Jdete ven a nasadíte si sluchátka. Ve sluchátkách uslyšíte zvuky Zombie a vy před nimi musíte utéct. Při každém běhu se tak stáváte hrdinou, který plní svou misi o přežití. Hra je zajímavý audio zážitek, při kterém se zbavíte pár kalorií a uděláte něco pro své zdraví. Pokud hledáte motivaci na běhání, tak si stáhněte tuto hru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

1 komentář

  1. Nebylo by jednodušší nahradit ty cca 3 řádky textu u každé hry nějakým univerzálním textem? Napadá mě třeba: „Také si vyberete tuto hru.“ (Sestaveno z nejoblíbenějších slov autora článku soudě podle četnosti.)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here