Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 20. týden

0

TOP10 hry

Opět přišel víkend a my jsme si pro vás připravili 20. vydání nejpopulárnějších her minulého týdne. Pokud nemáte co hrát, tak si nějakou hru stáhněte a zahrajte. Přejeme příjemné hraní.

 

aa

Hra aa nabízí velmi čisté prostředí s příjemnou grafikou. V aa se snažíte „nabodat“ kuličky do kruhu tak, aby se vedle sebe vešly. Hra je docela těžká, protože kruh občas zrychluje a zpomaluje. Hra je zaměřená na postřeh.

unnamed unnamed (2) unnamed (1)


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

The Line Zen

The Line Zen je postřehová hra s dílny Ketchapp. Ve hře se snažíte dojít s kuličkou co nejdál a nesmíte se dotknout žádného růžového objektu. Hra je velmi zábavná a dávejte si pozor, ať se u ní moc nenaštvete.

unnamed (5) unnamed (4) unnamed (3)


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Waldo & Friends

Ve hře Waldo & Friends se snažíte najít Waldu na obrázku. Hra je občas velmi těžká, protože Walda je dobře zamaskovaný a vy vidíte jenom omezený prostor. Občas musíte najít i více postav. Hra je zaměřená na vaši všímavost. Pokud rádi řešíte puzzle a různé logické hry, tak tahle hra se vám bude líbit.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Snake Rewind

Hru Snake zná snad každý ze starých mobilních telefonů nebo elektronických her do ruky. Snake Rewind je had, který nabízí spoustů vymožeností jako jsou powerupy nebo výběr vzhledu hry apod. Pokud jste rádi hráli hada, tak si stáhněte tuto hru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Peppa in the Supermarket

V této hře hrajete za prasátko Pepu a spolu s tatínkem a sourozencem jdete po supermarketu a snažíte se koupit pouze to, co máte na seznamu. Při hře můžete zrychlovat i zpomalovat, aby hra nebyla moc pomalá nebo rychlá. Hra je vhodná hlavně pro děti, takže jestli pro ně hledáte vhodnou hru, tak vyberte Pepu v supermarketu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Finger Dodge

Finger Dodge je hra, ve které se snažíte přežít co nejdéle. Musíte se vyhýbat ostatním objektům v hracím poli, abyste dosáhli co nejvyššího skóre. Hra se odehrává na černém podkladu a objekty mají barevné obrysy. Ve hře můžete soutěžit i proti kamarádům a porovnávat své výsledky.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Micro Pool

Ve hře Micro Pool si můžete zahrát billiard. Můžete si zahrát čtyři režimy hry ve kterých se snažíte potopit koule – 8 ball pool, 9 ball pool, Killer pool, Speed pool. Díky těmto režimům vás hra jen tak neomrzí a ve vašem telefonu nebo tabletu vydrží nainstalovaná slouho.

unnamed (8) unnamed (7) unnamed (6)


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Cheating Tom 2

V této hře hrajete za Toma a snažíte se opisovat při písemkách, abyste zvládli střední školu. Čeká na vás přes 100 levelů, ve kterých budete podvádět ve školním prostředí. Ve hře můžete také používat různé technické vychytávky, které vám pomohou. Touto hrou se neinspirujte ve vašem životě.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Bee Brilliant

Tato hra se inspirovala včelími plástvemi a přináší nám tak puzzle hru, ve které spojujete včelky stejné barvy a ty potom zmizí a na jejich místo spadnou jiné. Ve hře jsou také zajímavé powerupy, které se objevují ve více než 400 levelech. Pokud máte rádi puzzle hra, tak si stáhněte tuto hru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Word Academy

V této hře se snažíte najít slova v tabulce písmen. Ve hře je několik obtížností tabulek. Hra není v češtině, ale pokud umíte aspoň trochu anglicky, tak vám hra nebude dělat problémy. Hra je vhodná pro lidi, kteří rádi luští křížovky.

unnamed (11) unnamed (10) unnamed (9)


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here