Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 19. týden

0

Půlka prodlouženého víkendu je za námi a my vám opět přinášíme seznam Top 10 nejpopulárnějších her, ze kterého si můžete vybrat hry na zkrácení dlouhých chvil.

 

Earn to Die 2

Earn to Die 2 je pokračování úspěšné hry, ve které se ocitnete ve světě po zombie apokalypse. Vaším cílem je dostat se na pobřeží USA. Ve svém autě musíte překonat úseky, na kterých musíte přejíždět zombie a různé bedny, které vám stojí v cestě. Auto musíte vylepšovat, aby dojelo až do cíle. Hra vás zabaví na pár hodin.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Party Bus Simulator 2015

V této hře se stanete řidičem barevného svítícího autobusu a budete rozvážet lidi po městě. Tato hra se liší od ostatních Bus simulátorů pouze netradičním pojetím autobusu, ale jinak nevybočuje z řady. Pokud máte rádi Bus simulátory, tak stahujte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Dual!

Dual! je hra pro dva hráče, ve které připojíte 2 zařízení k sobě pomocí Bluetooth nebo Wi-Fi a pak můžete proti sobě bojovat. Vaším úkolem je zničit nepřítele, než zničí on vás. Pokud si chcete zahrát nějakou hru pro dva, tak tahle hra je dobrá volba.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Empires and Allies

V této hře se dostanete do války proti teroristům a budete se snažit ničit jejich základny a obránit ty vlastní. Hrát můžete i proti ostatním hráčům. Na výběr budete mít ze spousty zbraní včetně dronů, tanků, helikoptér a dalších. Pokud máte rádi strategické hry, tak sáhněte po této, určitě se vám bude líbit.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Train Sim 15

Tento vlakový simulátor je velice povedený, protože nabízí výběr ze skutečných lokalit (USA, Německo, Kanada, Francie).

Můžete také řídit různé typy lokomotiv (parní, dieselové, elektrické). Svůj vlak musíte správně řídit, abyste nevykolejili a máte možnost sedět přímo v řídící místnosti s propracovaným interiérem.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Wrassling

V této hře hrajete za svého panáčka a bojujete v ringu proti jiným panáčkům a vy se snažíte jich co nejvíc dostat mimo ring. Postupně do ringu spadne dost panáčků, takže budou v přesile a občas se objeví i nějaký tlustý, takže není tak lehké ho vyhodit ven. Hra je zábavná, přestože nenabízí úžasnou grafiku, tak u ní strávíte dost času.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Cooking Fever

V této hře se stanete kuchařem a budete připravovat jídlo pro lidi a obsluhovat je. Ve hře můžete vylepšovat jídlo, restauraci a taky kuchyň. Takže máte skoro pořád co vylepšovat. Pokud rádi vaříte, tak tahle hra je pro vás ta pravá.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Disney Infinity: Toy Box 2.0

V této hře si můžete zahrát za nějakou postavu z dílny Marvel nebo Disney. S postavami můžete bojovat nebo jim postavit nějakou dráhu, kterou pak budete projíždět nebo procházet. Hra má opravdu spoustu možností. Hra se bude líbit fanouškům Disneyho nebo Marvela.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Dungeon Saga Dungeon Crawl RPG

V této hře hrajete za svou postavu a při pohledu shora bojujete proti nestvůrám. K dispozici máte také rozsáhlý inventář, který vám jistě pomůže zachránit princeznu a porazit všechny bosse. Hra je udělaná ve stylu starých RPG her.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Real Racing 3

Real Racing 3 není žádná novinka, ale tento týden se stala často vyhledávanou hrou, protože nabízí skutečně realistické závody, u kterých strávíte desítky hodin. Vybírat si můžete z desítek aut a můžete jezdit po skutečných tratích po celém světě. Auta musíte také opravovat, abyste mohli závodit a také si můžete volit jízdní asistenty (doporučujeme všechny vypnout, protože po zvládnutí jízdy bez asistentů dosáhnete lepších výsledků). Tato hra je jednou z nejlepších v oblastí závodních her na Android.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here