Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 15. týden

2

TOP10 hry

Opět přišel víkend a to je správný čas na hraní Android her. Tento týden si určitě vybere nějakou hru snad každý. Neváhejte a dejte se do čtení a stahování.

 

Stunt Zone 3D

Ve hře Stunt Zone 3D se stanete motocrossovým závodníkem a vy se budete snažit projet připravenou dráhu v co nejlepším čase. Na výběr budete mít z osmi motorek, které si můžete upravit jak chcete. U motorek můžete sledovat statistiky výkonu, ovladatelnost atd. Stunt Zone 3D nabízí velmi zajímavé grafické zpracování.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Trucksform

Trucksform je zajímavá závodní hra, ve které překonáváte nástrahy dráhy a vaše auto se dokáže přeměnit ve vrtulník. Kromě vrtulníku se auto umí přeměnit na více strojů a díky těmto přeměnám můžete dráhu lépe překonat. Trucksform určitě stojí za vyzkoušení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Driver Speedboat Paradise

V této závodní hře závodíte s rychlou lodí proti ostatním. Závodíte na vodních cestách, na kterých se objevují také skoky, na kterých můžete předvádět bláznivé triky. Na výběr máte z 20 lodí, které můžete upgradovat nebo změnit jejich barvu. Závodit můžete v různých exotických oblastech. Pokud rádi závodíte, tak si tuto hru stáhněte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Electro Rush

Každý z vás určitě zná hru, ve které máte destičku o kterou se odráží kulička. Tahle jednoduchá hra byla vytvořena ve 3D pod názvem Electro Rush. V této hře se snažíte, aby se protihráč netrefil do míčku. Míček i svou odrážecí destičku můžete vylepšovat a dosahovat tak lepších výsledků.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Club Penguin Sled Racer

V této hře hrajete za tučňáka, který sjíždí z kopce dolů na gumové duši. Se svým tučňákem můžete závodit v několika různých režimech včetně režimu SURVIVE, ve kterém se snažíte co nejdéle nenabourat. Tato hra je velmi všestranná a měla by zabavit všechny závodníky.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Goblin Defenders 2

Goblin Defenders 2 je tower defense hra, ve které se snažíte, aby po cestě neprošli nepřátelé. Na výběr máte 60 různých obranných věží. Hra je propojená se sociální sítí Facebook, takže si můžete pomáhat s vašimi kamarády.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

YAHTZEE With Buddies

Ve hře Yahtzee si můžete zahrát kostky proti skutečným hráčům. Pokud tedy nemáte co hrát se svými kamarády, tak si stáhněte tuto hru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Home: Boov Pop!

V této puzzle hře se snažíte praskat bubliny. Abyste je mohli prasknout, tak musí být alespoň 3 vedle sebe. Ve hře se také objevují světové památky a vy tak můžete procestovat celý svět. Hra má příjemnou grafiku a je vhodná k odreagování.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

TAP SPORTS BASEBALL 2015

V této hře si sestavíte baseballový tým ze skutečných hráčů a budete vyhrávat zápasy. Hra se dá dobře ovládat jedním prstem. Hra bude bavit každého nadšence baseballu a hra opravdu stojí za vyzkoušení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

World of Tanks: Blitz

World of Tanks je velmi oblíbená hra na PC, ale také na Android. V této hře se dostanete do pořádné tankové bitvy proti skutečným hráčům. Své tanky můžete vylepšovat a také si kupovat různé spotřební doplňky a munici. Hra je opravdu propracovaná do detailů a nabízí jedinečný herní zážitek. World of Tanks: Blitz můžeme zařadit mezi nejlepší hry na Android, které jsou k sehnání.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

  1. Ten Driver je otřesná vykrádačka od Ubisoftu…společné s původní hrou je jen jméno a postava, jinak se za všechno platí a hra je prakticky bez reálných peněz nehratelná. Připadá mi, že se poslední dobou stává z Ubisoftu druhé EA.
    WoT už tu nějakou dobu je, pokud se nepletu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here