Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 15. týden

0

TOP10 hry

Přišel víkend a to je ten správný čas na hraní her. Pokud nemáte co hrát, tak se můžete inspirovat v našem seznamu Top 10 nejpopulárnějších her.

 

Adrenaline Racing: Hypercars

V této hře se stanete závodníkem a můžete závodit v automobilech luxusních značek jako Mercedes, Bugatti, Ferrari nebo Lamborghini. Ve hře je 80 misí, které můžete plnit. Jedná se o různé závody proti soupeřům, závody na čas atd. Hra také nabízí různé tratě, které nabízí i skákání přes propast. Ve hře se tedy můžete pořádně vyřádit.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Nitro Nations Stories

Nitro Nations Stories je závodní drag race hra, ve které závodíte jen na krátkém úseku cesty a vyhýbáte se automobilům, proti kterým jedete. Ve hře se objevuje spousta skoků a bouraček, takže akce vám chybět nebude. Své auta můžete také vylepšovat, abyste dosahovali lepších výsledků. Hra stojí za vyzkoušení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Escape City

V této hře se stanete detektivem. Město ovládá drogový gang a vy musíte vyřešit sérii hádanek a najít důkazy, abyste všechny členy gangu dostali do vězení. Pokud máte rádi hádanky, tak si stáhněte tuto hru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Cava Racing

Tato závodní hra nabízí velmi zajímavou barevnou grafiku. Ve hře řídíte raketku, projíždíte dráhou a sbíráte kulaté předměty v zatáčkách. Jednotlivé kousky dráhy jsou spojeny červí dírou. Hra se svým originálním pojetím stojí za vyzkoušení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Ninjer

Ninjer je skákací hra, ve které se se svým ninjou snažíte proskočit mezerou ve stěně. Mezi jednotlivými stěnami vždy ninja skáče, takže máte dostatek možností na správné načasování. Hra je na skóre, takže můžete své výsledky porovnávat s kamarády.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

MLB Perfect Inning 15

Tato hra je věnovaná baseballu. Ve hře můžete sbírat hráče, sestavit si svůj tým a vyhrávat zápasy. V této hře navíc můžete vidět také spoustu dokluzů na mety, skoky s chytnutím míčků a podobné kousky, které můžete v baseballu vidět. Hra je vhodná pro příznivce tohoto sportu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

FRONTLINE COMMANDO: WW2

V této hře hrajete za neohroženého vojáka ve 2. světové válce. Vaším úkolem je zničit všechny nepřátelské jednotky. K dispozici máte různé zbraně. Od nejrůznějších rychlopalných zbaní až po pancéřovou pěst. Ve hře se můžete těšit na zabíjení vojáků a destrukce vozidel.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Skullduggery!

V této hře hrajete za lebku, kterou vystřelujete pomocí natažení mozku. Hru bychom řadili mezi postřehové, protože někdy musíte být opravdu rychlí, abyste trefili postavy, které chcete zničit. Ve hře také sbíráte mince a podle provedení levelů získáváte hvězdy.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Simply Sudoku

Sudoku je oblíbená hra s čísly. Do této elektronické podoby jsou navíc přeneseny všechny prvky, které potřebujete. Najdete tady možnost vpisovat si poznámky s možnostmi do každého políčka a potom je přepsat na definitivní číslo. Aplikace také nabízí možnost vybrat si obtížnost hry nebo noční režim, který obrazovku zatmaví do černé a šedé barvy a vy potom můžete hru hrát pohodlněji třeba před spaním.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Hearthstone Heroes of Warcraft

Hearthstone sice není žádná novinka, ale tento týden se dostala mezi Top 10 nejpopulárnějších her. Přispěl tomu i fakt, že hra už není dostupná jen pro tablety, ale také pro telefony. Hearthstone je karetní hra, ve které vytahujete postavy s různými schopnostmi. Postavami útočíte na protihráče a snažíte se zničit jeho hlavní postavu. Hra vás nejprve naučí jak hrát proti počítači a když vyhrajete všechna kola, tak se můžete pustit do hry proti opravdovým hráčům.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here