Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 11. týden

0

TOP10 hry

Před námi je další víkend a to znamená, že přišel čas na další díl Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne. V tomto článku se opět můžete nechat inspirovat tipy na víkendovou „hříčku“ a případně si i nějakou stáhnout a zahrát. Vrhneme se do toho.

 

Sonic Dash

Sonic Dash je velmi kvalitně provedená endless hra, ve které hrajete za velmi známou postavu Sonica. Tato hra se odlišuje od mnohých ostatních opravdu povedenou grafikou a specifickými překážkami. Často musíte přeskočit velký úsek dráhy nebo se dokonce dráha všelijak stáčí do různých směrů a všechno je to podpořeno výbornou ovladatelností. Hru doporučujeme na chvilkové hraní.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Stickman Tennis 2015

Ve hře Stickman Tennis 2015 se ocitnete na tenisovém kurt, váš cíl je porazit všechny ostatní tenisty. Svého panáčka si můžete obléct jak chcete a taky můžete vylepšovat jeho schopnosti. Tenisové turnaje si můžete zahrát po celém světě. Pokud jste fanoušek tenisu, tahle hra se vám líbit.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Magic Rampage

Ve hře Magic Rampage se dostanete do kůže bojovníka, který se snaží projít všemi úseky hry. V každém úseku hry na vás čeká několik protivníků, na které narazíte při cestě do cíle. Protivníky usmrtíte pomocí kouzel nebo zbraní, které po nich hodíte. Ve hře nechybí ani sbírání mincí a jiných předmětů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Pancake

Ve hře pancake je vaším hlavním cílem co nejvícekrát otočit palačinku pomocí vyhazování. Jde o hru skoro bezúčelnou a nerealistickou, ale ztrávíte u ní hodně času. Na této hře nám přijde velmi nelogické jak může z vajíčka vypadnout hotová palačinka aniž byste použili jiné ingredience, ale na zábavnosti hry tento poznatek neubírá.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Righty Tighty

Righty Tighty je velmi jednoduše vyhlížející hra, ve které je vaším úkolem chytit bílý puntík a pomocí svého puntíku ho dopravit do cílového kroužku. Aby to nebylo tak jednoduché, cestu vám křižují jiné pohybující se objekty a váš puntík při dotyku pouze změní směr doprava. Hra je tedy poměrně náročná na postřeh a zabaví při dlouhé chvíli.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Talking Tom & Ben News

V této hře si můžete vytvořit vlastní zprávy, které uvádí kocour Tom a pes Ben. Když této dvojici něco řeknete, oni to zopakují. Také jim můžete do vysílání nahrát video nebo fotku a uvidíte jak zareagují. Tom a Ben jsou interaktivní a když jim něco uděláte, tak se můžou začít prát nebo pošťuchovat. Hra je vhodná pro chvilkové zasmání.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Police vs Motorbike

V této hře se stanete lupičem, který se snaží uniknout policii, nespadnout z motorky a schovat se jim. Policisté jsou velmi záludní, takže to není lehký úkol. Ve hře se často stávají také bláznivé nehody a to znamená, že o akci opravdu není nouze.

bikevspolice3 bikevspolice(2) bikevspolice


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

King of Thieves

King of Thieves je skákačka, ve které se snažité proskákat jednotlivými úseky a posbírat všechny předměty, které budete potřebovat na obdržení odměny. Hra je velmi obtížná, protože protivníci jsou velmi rychlí a vy budete muset být přesní, abyste kolem nich proběhli.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Spring Ninja

Ve hře Spring Ninja se snažíte se svým bojovníkem ninja přeskákat po sloupech co nejdál. Při skočení na sloup se vám vždy přičte skóre. V této hře můžete soutěžit proti svým kamarádům a hlavně je porazit. Pokud máte rádi hry na skóre, sáhněte po této hře.

springninja springninja2 springninja3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

City Bike Race Stunts 3D

V této hře usednete na silnou motorku a budete provádět bláznivé triky. Budete skákat po střechách, bourat bariéry a jezdit po neuvěřitelných cestách. Pokud máte rádi kaskadérské kousky, tak si stáhněte tuto hru.

stunt3 stunt stunt(2)


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here