Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 10. týden

0

Opět přišel víkend a proto pro vás máme další díl Top 10 nejpopulárnějších her. Dnes  se budeme věnovat závodním endless hrám, ale máme pro vás i zajímavou střílečku.

Underground Racing Rivals

V této hře závodíte se svým vyladěným autem proti svým protihráčům. Při závodech se dočkáte i pěkných driftů a využívání Nitra. Abyste hru neměli tak jednoduchou musíte také správně řadit a vyhýbat se policii. Hra by se měla líbit závodníkům a motoristům.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Daytona Rush

Daytona Rush je závodní endless hra, ve které se snažíte dojet se svým závodním autem co nejdál. Vyhýbáte se závoďákům na dráze a každé kolo musíte zajet do tankovacího pruhu. Bourat můžete také, ale poze v omezeném počtu. Hra je opravdu chytlavá a nejlepší je, že z vás netahá peníze.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Hungry Shark Evolution

V této hře hrajete za žraloka, který požírá vše co mu plave v cestě. Když se žralokem sežerete více věcí naráz, tak dostanete bonusy na skóre. Žralok dokáže i skákat nad hladinu a často se vám s ním sežrat i nějakého člověka. Asi nejvtipnější je, když se žralokem sníte posádku rybářské lodi. Pokud si chcete zahrát něco neobvyklého, vyberte si tuto hru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Overkill 3

Overkill 3 je střílečka, která vás přenese do budoucnosti. Váš úkol je prostřílet se spoustou robotů a podobných výtvorů.

Ve hře máte také možnost si vylepšovat své zbraně, abyste byli ještě nebezpečnější. Hra má opravdu povedenou grafiku a hra je stojí za vyzkoušení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Mega Moto Racing 3D

Tato závodní hra je důkazem, že na grafice v některých případech nezáleží. Ve hře jezdíte na motorce a vyhýbáte se autům kolem, také sbíráte mince a dostáváte bonusy za rychlost. Pokud vás hra chytne, tak dlouho nepustí.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Illegal Car Race

Illegal Car Race je další endless hra, která sice neohromí grafikou, ale líbí se nám zde možnost ovládání rychlosti vozidla. Ovládání rychlosti vás potěší, když se vám nedaří v ostatních endless hrách kvůli pomalým autům před vámi.

unnamed (1) unnamed


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Swordigo

Swordigo je velmi povedená skákačka, ve které hrajete za modrovlasého hrdinu. Vaším úkolem je přeskočit všechny mezery a porazit příšerky, které vám stojí v cestě. Pokud máte rádi skákačky a adventury, tak sáhněte po této.

[/app]com.touchfoo.swordigo[/app]

 

Marvel Contest of Champions

V této hře si můžete zahrát za jakoukoli postavu z akční filmů od Marvel. Proti sobě můžete postavit třeba Batmana nebo Kapitána Ameriku. Tato hra je jednoduše aréna, ve které bojujete se svým oblíbeným hrdinou. Marvel Contest of Champions je také obohacen o vtipné animace. Na své si přijde každý, kdo má rád hrdiny akčních filmů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

All Guns Blazing

Ve hře All Guns Blazing je vaším cílem vyhrát přestřelky. Můžete hrát za spoustu postav včetně postavy podobné Miley Cyrus. Ve hře sestřelujete lidi, vrtulníky a různá vozidla. Hra je ideální spíše na chvilkové hraní.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Tapslide 2015

Pomocí hry Tapslide si procvičíte mozek. Hra je vhodná na zlepšení paměti, prostorového myšlení nebo jen tak na hraní. Hra je velmi chytlavá a zdarma. Rovněž by měla být pěkně graficky zpracovaná. Hru doporučujeme vyzkoušet.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here