Top 10 arkádových her v Google Play

0

Minulý týden jsme si ukázali Top 10 placených logických her, které se vyplatí pořídit. Dneska Vám chci ukázat Top 10 arkádových her. Protože chápeme, že ne každý chce/může za hry utrácet, bude dnešní seznam mix 5 placených her a 5 her zdarma.

Geometry Dash Meltdown

O Geometry Dash Meltdown jsme psali ještě nedávno v článku o Top 10 hrách za uplynulý týden. Jedná se o velmi obtížnou hru, která čerpá právě ze své obtížnosti. Ve hře přijmete tvar nějakého geometrického tvaru a snažíte se s ním proskákat celou mapu až na konec. V tom se Vám samozřejmě bude snažit všechno zabránit.

Geometry Dash Meltdown 2 Geometry Dash Meltdown 1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Subway Surfers

Hru Subway Surfers snad nemusím ani představovat. Nekonečná běhačka, ve které po metru utíkáte před hlídačem, jenž Vás před chviličkou nachytal při sprejování. Po cestě sbíráte mince, vylepšení a plníte mise, abyste doběhli dál a mohli tak být lepší než Vaši přátelé. Na rozdíl od mnoha jiných nekonečných běhaček, v Subway Surfers se díky aktualizací často mění prostředí a Vy se tak nikdy nenudíte.

Subway Surfers


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zombie Tsunami

I přesto, že jsme tady už jednu nekonečnou běhačku měli, dovolím si zde zařadit i Zombie Tsunami. To se totiž od ostatních odlišuje hlavně provedením. Je totiž kompletně 2D. V hlavní roli jste Vy jako skupinka Zombie, která se musí dostat co nejdál a ideálně při tom sežrat co nejvíce lidí.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Angry Birds

Další hrou, kterou si dneska ukážeme jsou slavní Angry Birds. Původní hra stála u zrodu světově známé značky, spustila lavinu dalších Angry Birds her a dneska už se dokonce připravuje film. Avšak i po šesti letech jsou Angry Birds skvělou hrou a dovolím si tvrdit, že stále to je jedna z nejlepších her celé série.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Smash Hit

Hra Smash Hit je jedna z těch méně známých, ale přesto velmi dobrých her, které se přece jen prosadí. Ve Smash Hitu jste tažen neustále dopředu a musíte se vyhýbat sklům. Jediný způsob, jak se jim vyhnout, je zkrátka skla rozbít pomocí odpalovaných kuliček. I těch máte omezené množství. Pokud Vás hra zaujala, zkuste si přečíst i nás podrobnější článek.

  Smash Hit Smash Hit1 Smash Hit2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Minecraft: Pocket Edition

I přesto, že hlavní vlna Minecraftu už před pár lety pominula, stále je to jedna z nejpopulárnějších her. Hra jako taková vyšla už na všech konzolích (PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Android, iOS, Windows Phone, Windows 10, Wii U, Raspberry Pi). Hra bývá aktualizována a snaží se přiblížit PC verzi.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Star Wars™ Pinball 3

Vývojáři ze Zen Studios se zaměřují na tvorbu různých licencovaných Pinballů. Zatím ten nejúspěšnějsí je s licencí Star Wars. Ve hře se však krom vzhledu nic moc nezměnilo, a tak je jen na Vás, zda chcete vývojáře podpořit a nebo si stáhnete nějakou verzi zdarma bez licence.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Worms 3

Další světoznámá série, která se po rozšíření smartphonů dostala i k mobilním verzím. Hra Worms 3 není ta nejnovější od Team 17, protože teprve nedávno byl oznámen a vypuštěn nástupce v podobě Worms 4 (samostatný článek). Ve hře se chopíte naštvaného červa s bojovým arzenálem a pustíte se do celkem 27 single-player misí a nebo si zahrajete multiplayer proti jinému živému hráči.

worms3 worms3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Grand Theft Auto: Vice City

Vítejte zpět ve Vice City. Vítejte zpět v 80. letech.

Z desetiletí vysokých účesů, všeobecného přebytku a běžeckých souprav v pastelových barvách přichází příběh muže, který se probojoval až na vrchol pyramidy zločinu. Rozlehlé Vice City se díky svým plážím i močálům, mrakodrapům i ghettům stalo jednou z nejrůznorodějších, nejpropracovanějších a nejživějších digitálních metropolí, jaké kdy spatřily světlo světa. Snoubí se v něm otevřenost herního světa s příběhem vystavěným kolem jedné hlavní postavy. Přijíždíte do města plného okázalosti i rozkladu a je jen na vás, jak se dopracujete k úspěchu.

V rámci oslav 10. výročí přináší studio Rockstar Games hru Grand Theft Auto: Vice City i na mobilní zařízení. Kromě grafiky ve vysokém rozlišení a upraveného ovládání přináší tato verze celou řadu nových prvků:

• Úžasná nová grafika, modely postav a světelné efekty
• Nové funkce pro zaměřování a přesnou střelbu
• Možnost upravit si ovládání dle vlastních potřeb
• Rozsáhlá kampaň na bezpočet hodin hraní
• Podpora pro bezdrátový herní ovladač MoGa a vybrané USB gamepady
• Podpora dotykových efektů Immersion
• Upravte si vizuální zážitek pomocí různých grafických nastavení

(oficiální text vývojářů)


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Vector

Hra Vector je vskutku návykový 2D akce s prvky parkuru. Hra nese lehkou inspiraci románem Goerge Orwella 1984, protože utíkáte před „Velkým Bratrem“. Jinak se ale jedná o skvělou hru do MHD, školy nebo na toaletu. Je jednoduše ovladatelná jedním prstem a kola netrvají vůbec dlouho. Hra nabízí i variantu zdarma na vyzkoušení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here