Tip na hru|Stick Hero

0

Stick hero unnamedSZ0KYHTE

Hra Stick Hero je jednoduchá adventura, ve které máte za úkol se svým hrdinou dostat přes plošinky co nejdále to jde. To zní sice velmi prostě a jednoduše, ale zdání klame.Hra je to poměrně složitá a to hlavně díky pixelové přesnosti – jeden pixel před nebo za plošinku a máte smůlu.

Zastavme se ale na chvíli u samotného herního principu. Zní to velmi jednoduše – podle toho jak dlouho držíte prst na hrací ploše bude váš most přes plošinky dlouhý, poté se spustí a vy zjistíte, jestli jste se trefili nebo ne. Zase tak jednoduché to není, protože plošinky mění vzdálenost od sebe i svou šířku a to zcela náhodně.

Můžete si koupit více grafických podob své postavy za třešně, které ve hře nasbíráte. Samozřejmě si můžete koupit nějaké ty třešně pomocí mikrostransakcí a jednu postavu dostanete, stáhnete-li si hru Circle The Dot, kterou vyvíjí stejné vývojářské studio. Bohužel si pomocí mirkotransakcí nemůžete odstranit reklamu, která je ve hře přítomná a dokáže být poměrně otravná.

Grafiku hodnotím pozitivně, hra je minimalistická, ale krásná a prostředí se mění. Horší to je u zvuku, který je jednolitý a po chvíli vám opravdu poleze na nervy. Herní doba jednoho kola nezabere více než pět minut. Nechybí zde ani sdílení výsledků s přáteli pomocí sociálních sítí případně aplikace Google Hry.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here