Tip na hru| That level again

0

That level again je opravdu výmluvný název. V této logické hře projdete řadou 64 různě náročných levelů. I když dá se to počítat jako 64 levelů, když se jedná vlastně jen o jeden level? To už nechám na Vás.

That level again3That level again

Celý princip hry spočívá v tom, že v jedné a té samé místnosti (a občas v menu a nastavení, ale nechci dále spoilovat) musíte vyřešit 64 různých úkolů a cest k nim. K dispozici Vám jsou dvě nápovědy. První z nich je název levelu, který máte k dispozici hned po příchodu. Tím druhým je nápověda, kterou si musíte zasloužit tím, že si zobrazíte reklamu. Celá hra je tak kompletně zdarma a Vaším jediným omezením je nutnost Wi-Fi nebo 3G připojení, které potřebujete pro zobrazení reklamy.

Nutno uznat, že úkoly jsou velmi různorodé a jejich řešení požaduje (hlavně ke konci) neotřelé myšlení. Jednou je potřeba zapnout hudbu do určité hlasitosti, podruhé zapnout režim letadlo a potřetí například používat k pohybu místo šipek fyzikální vektory.

 That level again2 That level again1

Abych však hru jen nechválil musím vytknout i několik málo chybiček. Mezi tu největší patří krátká herní doba. Celou hru můžete projít během hodiny, což opravdu není nic moc. Dalším problémem je nulová znovuhratelnost. Tím, že je hra založena na originalitě hádanek se při druhém průchodu hrou vůbec nepobavíte a spíše Vás to po deseti až patnácti levelech přestane bavit a vy hru ukončíte. Jedinou alternativou k tomuto problému je druhý díl, který již vyšel.

V konečném důsledku můžu hru jen doporučit. Při jejím průchodu se budete bavit i žasnout nad nápaditostí hádanek, které si pro nás autor přichystal a Vaší jedinou možností bude si ihned stáhnout druhý díl a doufat, že bude stejně dobrý nebo lepší, než díl první.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here