Tip na hru: Badminton Jump Smash 2014

0

 Jump Smash Jump Smash4Jump Smash1Jump Smash2Jump Smash3

Dnes máme pro Vás tip na velmi povedený badminton, hra Vám nabídne propracované 3D prostředí se vším všudy. Podíváte na 6 různých stadionů utkáte se s více než 32 protihráči, kdy každý se vyznačuje jinou taktikou hry. Je jen na Vás zdali se Vám podaří porazit všechny protivníky a zvítězit. Hra Vás jen tak brzy neomrzí díky velmi povedenému hernímu systému, kdy začínáte jako nezkušený hráč a postupně se zlepšujete.

V rámci hry nejprve absolvujete výukový režim v rámci kterého se dozvíte, jak se pohybovat po kurtu a provádět jednotlivé údery na dotykovém zařízení. Po absolvování úvodního tutoriálu se můžete pustit do jednotlivých zápasu jeden na jednoho s každým zápasem se Vám načítají zkušenosti, které Vám umožní si zvolit kvalitnějšího hráče. Čím více exhibičních zápasů odehrajete tím bude zkušenější (odemknete si lepšího hráče) a lépe se následně umístíte na turnaji.

V rámci turnaje bojujeta jak o vítěznou trofej tak i o peníze za umístění, za které si následně můžete dokupovat nejrůznější sportovní pomůcky od nové rakety přes oblečení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here