Tip| Hra Volejbal 3D 2014

0

Před nedávnem jsem se bavil s jedním známým, který se sportovně věnuje volejbalu. Samozřejmě jsem se ho zeptal, zda nezná nějakou dobrou mobilní hru, inspirovanou tímto sportem. On mi bez zaváhání doporučil zajímavou, v Unity vytvořenou hru „Volejbal 3D 2014“, kterou jsem si o chvíli později vyzkoušel. Musím říct, že i když nejsem žádný velký sportovec a volejbal znám leda tak z televize, tak mě hra docela bavila.

Pohled na hřiště

Hra má celkem líbivou grafiku, ale zase se nejedná o žádné umělecké dílo. To však není potřeba. Důležité a perfektně zvládnuté je především ovládání. Vy sice nijak neovlivňujete pohyb hráče, ale staráte se o jeho nasměrování a sílu odražených střel. K ruce vám je i druhý spoluhráč, ten však hraje sám za sebe.

Při posilování zvedáte velkou činku.

Své hrací schopnosti, hbitost a sílu odpalu můžete zlepšovat posilováním. To vám nezabere moc času a výsledky jsou vidět již brzy.

Hráči můžete měnit oči, vlasy a mnoho dalších věcí.

Pokud si chcete od hraní a posilování na chvíli odpočinout, můžete vašeho avatara upravit k obrazu svému. Samozřejmě zde nemáte tolik možností, jako například u aplikace Androidify, ale i tak si s tím můžete hezky vyhrát.

Na jednom telefonu můžete hrát dva.

Asi největší výhodou aplikace jsou multiplayery. Nejen, že díky nim můžete hrát s reálnými soupeři online, ale dokonce je možné rozdělit své chytré zařízení na dvě části a zahrát si tak na jednom telefonu, či lépe tabletu s přáteli.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here