Tank Hero: Laser Wars – druhý díl oblíbených tankových bitev

2

Vzpomínáte si na hru Tank Hero, která se minulý rok dostala na telefony a tablety snad všech herních nadšenců? Vývojáři z Clapfoot před nedávnem vydali druhý díl této hry s podtitulem Laser Wars, který naznačuje, co bude hlavní novinkou.

Ano, v Tank Hero: Laser Wars se už nebojuje pomocí klasických střel, ale méně tradičních zbraní, jako jsou laserové paprsky, plasmové houfnice a zvuková děla. To vše s ještě lepším grafickým zpracováním díky použití nového 3D enginu s velmi realistickým osvětlením a speciálními efekty. Čekají na vás desítky úrovní ve třech různých světech, přičemž každý level nabízí interaktivní prostředí se silovými poli, vybuchujícími sudy a dalšími prvky.

 

Hra nabízí celkem čtyři úrovně obtížnosti. A pokud byste  přesto měli problémy s dokončením některého z levelů, můžete  pro svůj tank zakoupit různá vylepšení jako jsou energetické štíty a zvýšení rychlosti. Pokud máte tablet, můžete si Tank Hero: Laser Wars zahrát také se svými přáteli. Režim Deatmatch rozdělí herní obrazovku na dvě části a umožní hrát dvěma lidem proti sobě.

Vývojáři slibují, že celá hra je zdarma a není nutné provádět jakékoliv mikrotransakce. Proto neváhejte a rozhodně hru Tank Hero: Laser Wars vyzkoušejte:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-applogo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


http://www.youtube.com/watch?v=PxLY_vvfHrs

2 KOMENTÁŘE

    • Dobře, příště budu přidávat přímo odkaz na český Google Play Store. Sám jej používám většinou v angličtině, takže mě tohle nikdy nenapadlo.

      EDIT: Když si Play přepnu do češtiny a pak kliknu na odkaz v článku, tak se zobrazí česká verze. Tak kde je problém?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here