Swing Copters 2 od vývojáře Flappy Bird je dostupný v Google Play

0

swing-copters-2-banner

Snad každý z nás někdy hrál ten typ hry, která je tak obtížná, že máte chuť rozmlátit všechno co je po ruce, zahodit mobil (nebo tablet) a vykašlat se na to, ale něco v nás Vám nedá pokoj a vy tu hru musíte hrát pořád dokola. Jednou z nejznámějších her tohoto typu je Flappy Bird. Hra známější než mnohé jiné. Hra, jež vydělávala svému tvůrci milion korun denně. Hra nakonec byla stažena z obchodu, protože jejímu autorovi údajně ničila život.

Naštěstí (pro nás masochisty vyžívající se v podobných hrách) mu asi neničila život dostatečně, poněvadž Dong Nguyen (vývojář) a jeho studio vydává další ďábelsky obtížnou hru.

Swing-Copters-2-screen-shots

Sice se nejedná o nástupce Flappy Birdu, ale Swing Copters, což byl jeho další počin po Flappy Bird. Hlavním problémem původní hry však byla až příliš náročná obtížnost. Hra byla složitá až tak, že to většinu lidí jednoduše nebavilo.

Stejně jako všechny tituly od Donga Nguyena i Swing Copters 2 je svou pixelovou grafikou velmi atraktivní pro děti, které ale odradí zmiňovaná obtížnost.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

swing-copters-2-spinki-falling Zdroj: Phandroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here