Stupid Zombies – střelte si svého zombíka

8

Dnes si představíme hru ne nepodobnou slavným Angry Birds. Musím Vás však ubezpečit, protože tato hra si z rozzuřených ptáků si bere jen to nejlepší a rozhodně se nejedná o prachsprostou a nudnou kopii.

Vaším úkolem je zde střílet zombie, to však není jen tak jednoduché, jelikož jsou fikaně schované za překážkami všeho druhu. Naštěstí máte jednu super zbraň, která střílí kulky schopné se odrážet od různých materiálů. Díky tomu stačí pouze odhadnout úhel pod jakým musíte střelit, abyste zasáhli všechny zombie na co nejméně kulek a poté jen doufat, že jste se nespletli. V každém kole máte totiž omezený počet munice a obtížnost s každým dalším stoupá. Celkem hra obsahuje 240 poměrně hezky zpracovaných  levelů rozdělených do 4 epizod. Ty se od sebe naneštěstí moc neliší, takže časem může hrozit stereotyp, ale rozhodně se nejedná o nic hrozného.

Stupid Zombies

Malou výhodou může být, po vzoru angry birds, získávání hvězdiček za každou úroveň, přeci jen i tato drobná forma motivace poměrně silně napomáhá znovuhratelnsoti.

Celkově se jedná o poměrně zajímavou hru a rozhodně ji doporučuji alespoň vyzkoušet.

EDIT: Podle komentářů usuzuji, že hra vyžaduje telefon s rozlišením 800×480.

QR Kód Stupid Zombies
Zdarma

App2SD: Ano
Velikost: 10,3MB
Podporované verze androida: 2,1; pro Samsung zařízení 2,2

8 KOMENTÁŘE

  1. Je možné, že hra není optimalizována pro daný procesor/rozlišení. Sám jsem hry schopen ozkoušet pouze na Galaxy S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here