Stickman Ski Racer – zábavná zimní hra pro Android

0

Pokud se vám nechce ven do mrazivého počasí a raději se chystáte dnešní den strávit v teple domova, máme pro vás tip na zábavnou hru pro Android, kterou si můžete zkrátit dlouhou chvíli. Jak jinak než se zimní tématikou.

Sérii her Stickman od Djinnworks e.U. jistě není nutné představovat žádnému androidímu hráči. V nejnovějším díle s názvem Stickman Ski Racer se kreslená postavička vydává na zasněžené vrcholky hor. Vaším úkolem je samozřejmě ovládat lyžaře tak, aby nespadl nebo nenarazil a zárověn sesbírat všechny zlaťáky a dojet do cíle co možná nejrychleji. Hra se ovládá stisknutím pravé či levé poloviny obrazovky, swipováním a natáčením telefonu do stran.

Stickman Ski Racer obsahuje třicet úrovní se vzrůstající obtížností, které se konají ve dne i v noci. Hra je poměrně dobře graficky zpracována, nechybí dokonce ani výborně zpracované pády. I za fyziku hry si vývojáři zaslouží pochvalu.

Stickman Ski Racer pro Android si můžete stáhnout zdarma z Google Play Store. Základní verze hry obsahuje reklamy, které je možné odstranit zapalcením pomocí miktrotransakce přímo ve hře.

http://www.youtube.com/watch?v=Y4nEzH4wUjA

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here