Sprinkle nyní i pro ne-Tegra zařízení

2

Po brněnském Shadowgunu se pro mnohé z nás nepříjemného omezení na Tegra 2 zařízení zbavila další, a z pohledu milovníka jednoduchých puzzle her i zajímavější, hříčka Sprinkle. Jak jsem již řekl výše, jde o roztomilou lehce logickou hříčku, ve které ovládnete hasičský vůz a budete se snažit uhasit požárem zachvácené obydlí malých modrých potvůrek.

K tomu Vám kromě pohyblivého ramena pomohou i různé překážky a poměrně propracovaná, leč samozřejmě částečně zjednodušená, fyzika tekutin.

V základní, tedy zdarma verzi, nabídne hra 12 úrovní na vyzkoušení. Pokud se Vám poté hra zalíbí a za 36 kč si zakoupíte verzi plnou, tak dostanete dalších 60 úrovní zasazených do dalších 5 odlišně zpracovaných světů.

Z osobní zkušenosti mohu potvrdit, že na Samsungu Galaxy S a tedy i stejně výkonných zařízeních (Nexus S) běží hra bez jakýchkoliv problémů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj mám problém s android marketem v mobilu Xperia X8 normálně klimnu na ikonu a je tam jenom černá obrazovka. Dřív mi to normálně šlo. Nevíte co stim ?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here