Sporos – organická analýza neuronů

0

Máte rádi hry, které pověří schopnosti vašeho mozku řešit hlavolamy?

Jestli ano, měli byste zkusit novou hru Sporos, která je ideálním nástrojem pro mozkovou analýzu.

unnamed

Princip je jednoduchý. V každé úrovni se setkáte s maticí neobsazených buněk. K dispozici máte určitý počet přebarvovacích buněk, které podle svého typu v různých směrech neobsazené buňky přebarví. Pro dokončení úrovně je potřeba přebarvit celou matici, obsadit ji (pravděpodobně) bakteriálními sporami. Pokud se vám nebude dařit, můžete využít omezeného počtu nápověd (automaticky přibývá jedna za 24 hodin, další si můžete dokoupit za opravdové peníze). A to je vše.

Jednoduchý koncept je rozvíjen na několika stovkách levelů s relativně vysokou obtížností, Sporos není hra, která by vás poplácávala po zádech, jak jste dobří. Nedá vám nic zadarmo. Výtečné je také audiovizuální zpracování, které se nese v podobném duchu jako taktéž do biologického prostředí zasazený Osmos. Jedinou vadou na kráse je tak reklama v dolní části obrazovky, která lze odstranit pouze tak, že si za přibližně dvacet korun koupíte Premium verzi s vylepšenými herními mechanismy. Samozřejmostí pak je možnost soupeřit s přáteli na Facebooku a plnit Achievementy.

Pokud máte logické hry rádi, Sporos zkuste. I v základní verzi, pokud překousnete reklamu, je to zábavná a na pohled pěkná hra, která zabaví na dlouho.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here