Sonic Racing Transformed – závody nejen na souši, ale i na moři a ve vzduchu

0

Sonic Racing Transformed

Oblíbená postavička Sonic míří opět za volant. Tentokrát si ji vychutnáte v mobilní hře Sonic Racing Transformed na mobilních telefonech a tabletech s operačním systémem Android. Teprve před třemi měsíci se přitom v obchodě Google Play objevil herní titul Sonic & SEGA All-Stars Racing, který se těší poměrně velké popularitě. Jedná se o klasickou závodní hru s postavičkou ježka. Můžete si ho zakoupit za menší poplatek – 25 Kč.

Nejnovější přírůstek Sonic Racing Transformed ze svého předchůdce vychází. Nově se ale jedná i o závody na moři či ve vzduchu. Ovládat tak budete letadla a lodě. Tvůrci od SEGA také lákají na spoustu nových vylepšení výkonu a slibují nové postavy (celkově dostupných 10 legendárních postav).

http://youtu.be/R6oDmnAYm2I

V kooperativním módu můžete vyzvat na souboj až 4 protivníky. Součástí je i komplexní integrace sociální sítě Facebook, kam snadno umístíte obrázky ze hry a ze svých dosažených úspěchů.

V současné době je největším problémem podpora zařízení. Hru si užijete například na Galaxy Mega, Nexus 7, Nexus 2013, Galaxy S3, Moto G nebo HTC One. Kompatibilita je zajištěna i na spoustě dalších modelech, ale není stoprocentní. Často se setkáte s padáním hry nebo s černou obrazovkou po jejím spuštění.

Závodní titul Sonic Racing Transformed v sobě skrývá velkou dávku zábavy. Problémem je, že si ji hráči mohou dopřát za poplatek 120 Kč, přičemž se musí spokojit s velmi špatnou stabilitou. Doufejme, že vše spraví update a dočkáme se ho co nejdříve.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: AndroidAuthority a AndroidPolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here