Shark Dash od Gameloft – nový konkurent Angry Birds?

1

Při vyslovení názvu „Gameloft“ se každému mobilnímu hráči jistě vybaví výborně graficky zpracované trojrozměrné střílečky a závodní hry. Shark Dash, nejnovější hra od této vývojářské společnosti, ale cílí spíše na méně náročné hráče.

Sharkee si se svými přáteli žil spokojeně ve vaně, dokud jej nezačala otravovat banda nezbedných gumových kachen. Žralokovi dojde trpělivost ve chvíli, když kachny unesou jeho přítelkyni Sally. Vaším úkolem je pomoct žralokům zachránit Sally a zbavit se otravných kachen.

Ačkoliv hra může na první pohled připomínat Angry Birds, rozhodně nejde jen o lacinou kopii bez vlastního nápadu. V každé z 96 úrovni musíte prstem odpálit žraloka tak, aby zneškodnil všechny kachny a sebral co nejvíce mincí. Čím méně tahů uděláte, tím více hvězdiček dostanete po dokončení úrovně. Během své cesty prozkoumáte se žraloky nejrůznější světy od starověkého Říma až po daleké Japonsko. Gameloft navíc slibuje, že budoucí aktualizace hry přinesou další levely.

 
 

Ve hře ovládáte celkem čtyři různé žraloky, kteří se od sebe liší svými schopnostmi. Vzhled svých žraloků navíc můžete vylepšovat za virtuální měnu, kterou získáváte během hraní nebo nákupem za skutečné peníze. Shark Dash si můžete stáhnout z Google Play Store za 1 dolar (v přepočtu 19,50 Kč).


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


http://www.youtube.com/watch?v=lpfu-BXzXN4

1 komentář

  1. Osobně mě baví víc, než ptáci, i co do grafiky, hratelnosti a zábavy :). Navíc zdarma, pro toho, kdo chce hru na volné chvíle o přestávkách, do autobusu a podobně, ideální.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here