Sega vydala slavnou hru Crazy Taxi pro Android

0

Crazy taxi

Na displeje našich smartphonů s Androidem se nedávno dostala další legendární hra, kterou není nutné představovat žádnému pravověrnému hráči. Řeč je o arkádě Crazy Taxi, kterou Sega vydala poprvé v roce 1999 pro herní automaty a později se dočkala portu na nespočet různých platforem.

Crazy taxi android Crazy taxi android 2

Váš úkol ve hře je na první pohled velmi obyčejný: jako taxikář musíte najít zákazníka a včas ho dovézt na určené místo. Během jízdy však můžete předvádět nejrůznější kaskadérské kousky, za jejichž absolvování získáváte bonusové peníze. Stejně jako původní verze obsahuje hra dva herní režimy (originální i arkádový) s časovým limitem tři, pět nebo deset minut. A nechybí samozřejmě ani velké množství nejrůznějších miniher.

Ovládání bylo samozřejmě přizpůsobeno pro dotykové displeje a uživatel si může vybrat, zda chce hru ovládat pomocí virtuálních tlačítek na displeji nebo pomocí akcelerometru (natáčením zařízení do stran). Jediným zklamáním pro zájemce o Crazy Taxi může být cena, která se vyšplhala na 5 dolarů, v přepočtu více než 120 Kč.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here