SEGA vydala Football Manager Handheld 2012 pro Android

4

Football Manager Handheld 2012, jeden z nejoblíbenějších fotbalových manažerů od společnosti SEGA, je konečně dostupný také pro operační systém Android.

Ve hře se stáváte manažerem ligového fotbalového týmu z Austrálie, Belgie, Brazílie, Anglie, Francie, Německa, Nizozemska, Itálie, Portugalska, Skotska, Španělska nebo Walesu. Vaším úkolem je například trénovat hráče, zprostředkovávat jejich přestupy, vymýšlet herní taktiku a řídit tým během zápasu.

Kromě běžného herního režimu je dostupný také krátkodobější „Challenge Mode“, ve kterém je vaším úkolem dosáhnout jasně daného cíle.

 

Football Manager Handheld 2012 si můžete stáhnout z Google Play Store za necelých 10 dolarů (188 Kč). Uživatelské rozhraní hry je dostupné v angličtině, francouzštině, italštině a španělštině. Po prvním spuštění aplikace bude požadováno stažení dodatečných dat o velikosti 7-19 MB (v závislosti na zařízení).


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4 KOMENTÁŘE

  1. Občas se musím displeje dotknout i několikrát, aby můj příkaz potvrdil. Jinak funguje, jak má. Snad to tvůrci opraví.

  2.  Na EVO3D nemám hru zobrazenú na celý displej, ale s osekanými okrajmi.. Taktiež, ako píše kolega, dotyk veľmi často nefunguje korektne, treba sa daného miesta dotknúť viackrát a presúvanie hráčov v súpiske, taktike je katastrofické.. Osobne som sa na túto hru veľmi tešil, ale som sklamaný. Chýbajú mi tam niektoré základné vymoženosti z PC verzie, ktoré podľa mňa pri troche snahy by nebol problém urobiť. Navyše sa mi to zdá len ako kópia z PSP verzie.

  3. FM2012 hraju na stolním PC, proto jsem ho na SMG S2 přivítal s otevřenou náručí. Škoda jen, že hra není v CZ lokalizaci, angicky mám jen základy 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here