Rovio vydalo Angry Birds Friends pro Android

0

angry birds friends

Finské vývojářské studio Rovio vydalo další hru pro Android a stejně jako ve většině předchozích titulů jsou hlavními hrdiny rozzlobení ptáci.

Angry Birds Friends už mohou znát fanoušci této série z Facebooku, kde se hra objevila už na začátku loňského roku. Mobilní verze pro Android a iOS tedy byla vydána o více než rok později. Herní princip zůstal zcela stejný a není ho tedy jistě nutné naším čtenářům podrobně představovat. V každé úrovni je vaším úkolem odpálit ptáky tak, aby došlo ke zneškodnění všech prasat a zničení co možná největšího množství překážek. Hru oživují nejrůznější druhy ptáků, výbušniny a další herní prvky.

A jaké novinky přinášejí Angry Birds Friends ve srovnání s předchozími díly herní série? Jak už napovídá název, hrají v novince důležitou roli přátelé. A odkud jinud než z Facebooku. Integrace s touto sociální sítí je dokonce tak hluboká, že si bez profilu na Facebooku nezahrajete. Integrace s Facebookem má však také nesporné výhody. V každém z levelů se nebudete snažit získat jen zlatou medaili, ale také překonat svým bodovým výsledkem všechny své přátele.

Dalšími novými prvky jsou různá vylepšení, pomocí kterých můžete snáze dokončit všechny levely. Ve hře nechybí ani herní měna, kterou získáváte hraním nebo přímým nákupem za reálné peníze. Všechny úrovně však můžete bez větších problémů dohrát i bez zaplacení jediné koruny. Mezi další nové prvky patří například týdenní turnaje nebo možnost posílání virtuálních dárků vaším přátelům.

angry birds friends 1 angry birds friends 2

V případě, že už Angry Birds Friends hrajete na Facebooku, určitě vás potěší fakt, že je váš herní pokrok synchronizován napříč všemi platformami. Pokud ještě nemáte rozzlobených ptáků dost, můžete si Angry Birds Friends stáhnout zdarma z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here