Recenze: This Could Hurt

0

Spousta lidí hledá hry, které nezaberou příliš mnoho času a slouží jen na krátké a účinné odreagování. Přesně na to vám poslouží právě tato hra, která nese tuto myšlenku.

Styl hry

Během celé hry procestujete skrze 4světy , přičemž v každém z nich narazíte na 10 levelů, které obsahují všemožné překážky typu pohybujících se kamenů, zákeřných rybiček, pil, katapultů, velkých koulí, kanónů, ostnů atd.. Všechny tyto překážky vám seberou určitý počet životů a vám se tak lehce stane, že level budete muset celý opakovat, protože ve hře nejsou žádné záchytné body.

V některých levelech budete moci sebrat nějaké vylepšení pro svého hrdinu, které vám například vytvoří štít nebo vás zmenší a vy tak máte více času na proklouznutí pod některou z překážek. Vylepšení lze i kupovat a to za žaludy, které dostanete, za dokončení levelu.

Recenze: This Could Hurt Recenze: This Could Hurt

Ovládání

Nečekejte nic velkého. K hraní vám totiž bude stačit jediný prst a to i přesto, že hra nenabízí žádná pohybová tlačítka. Ve hře budete hrát za malého kluka, který sám pobíhá po předem určené trase v každém levelu. Po trase se ale nachází plno nástrah, kterým se budete muset vyhýbat a k tomu vám právě slouží ten jediný prst. Dotykem na obrazovku mladíka zastavíte a počkáte, až bude cesta volná nebo alespoň průchozí tak, aby mladíka neobrala o životy.

Recenze: This Could Hurt Recenze: This Could Hurt

Pro děti? Kdepak!

Pokud si nejste jisti obtížností a myslíte si, že jedno-dotykové hry jsou jen pro děti, jste na omylu. Překážky jdou rychle za sebou a tak si někdy budete muset pořádně rozmyslet vaše další kroky Na nějakými levely zůstává opravdu chvilkami rozum stát a jeho herní čas naroste i na 20minut, takže o herní dobu není i přes menší počet levelů nouze.

Každý level lze s nějakým tím zraněním splnit, ale dostanete za to pouze to nejnižší ocenění. Pokud chcete mít hodnocení lepší budete muset projít level bez zranění, splnit level v určitém časovém rozmezí a nejtěžší úkol představuje získání skóre, které je určeno poměrem zdraví a času.

Recenze: This Could Hurt Recenze: This Could Hurt

Závěr

Jednoduchá a zároveň obtížná, asi tak by se tato hra dala s nadsázkou charakterizovat. Hra je navíc zaobalena v pěkné malované grafice s příjemnou hudbou a k dispozici je zdarma.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here