Recenze: iPuke – The Drinking game

0

Nudíte se s kamarády? Zkuste je vyzvat na souboj v pití alkoholu v netradičním podání za pomoci této hry, která vám bude zadávat úkoly. Porovnejte se svými přáteli svou výdrž a pokuste se je porazit v této netradiční hře.

ipuke

 Nemusíte vypít nejvíce, abyste vyhráli

Principem této hry není, abyste toho vypili, co nejvíce, ale ukázali svým soupeřům, že pro vás není problém, udělat si srandu sám ze sebe. Pokud tedy vyzvete své přátele na souboj, stačí zadat celkový počet hráčů, cílový počet bodů a jdeme na to.  Jako první se nám zobrazí obrazovka, kde si každý musí zapamatovat svou barvu, se kterou bude hrát a potom již v levém sloupci může sledovat jeho průběžné pořadí nebo počet získaných bodů jak jeho, tak i soupeřovi.

Screenshot_2013-04-03-17-27-02

Hráč, který je na řadě bude vždy vyzván svou barvou a přistoupí k telefonu nebo tabletu a slidem si vytáhne první kartičku s úkolem. Úkoly jsou vždy dva, přičemž v jednom máte za úkol něco předvést a ve druhém pijete napsaný počet skleniček. Minimálně musíte splnit vždy alespoň jeden úkol. Tyto úkoly jsou bodově ohodnocené podle náročnosti.

Upřímně některé úkoly jsou opravdu nechutné a také náležitě bodově ohodnocené, takže záleží jen na vás, jestli se do nich pustíte nebo raději vypijete pár skleniček drinků.

Screenshot_2013-04-03-17-42-42

Bonusové karty a další možnosti

Aby toho nebylo málo, ve hře si můžete nastavit intenzitu bonusových karet, které například umožní ukázat na toho, kdo se má napít další nebo přikáže, aby se napili vaši sousedi po levici a pravici. Hra vám také ukáže kdy a v kolik jste absolvoval nějakou výzvu naposledy, a tak můžete sledovat, jak často pijete nebo alespoň, jak často hrajete tuto hru.

Maximální počet hráčů je stanoven na hodnotu 11 a počet potřebných bodů se může maximálně dostat na číslo 200. Doporučuji tedy pít takové pití, aby mělo co nejméně procent alkoholu.

Screenshot_2013-04-03-17-46-31

Závěr

V praxi jsem tuto aplikaci vyzkoušet ještě nemohl, ale velmi dobře znám podobnou stolní hru, kde je nahrazen mobil kartičkami a princip je velmi podobný. V této hře jsou některé úkoly doslova bláznivé a například olizování podlahy je již přes čáru, ale proto zde máte na výběr ze dvou možností.

Screenshot_2013-04-03-17-57-07

Hra je jinak velmi pěkně graficky zpracována a vysvětlivky k úkolům jsou dostačující a není problém jim porozumět, ale pouze za předpokladu, že umíte anglický jazyk, jiný jazyk zde bohužel není podporován.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here