Recenze gangsterské akce 9mm od Gameloftu

0

Dnes jsme si pro Vás připravili akční pecku od Gameloftu nesoucí název 9 mm. Vyzkoušeli jsme i multiplayer v této hře, takže určitě se je na co dívat.

Jedná se o klasickou střílečku z třetí osoby a pohledem přes rameno a stylem ne málo připomínajícím legendárního Maxe Payna. Oproti němu je však hra doslova prošpikována spoustou miniher, které sice zpočátku zabaví, ale již po chvíli se začnou nepříjemě opakovat a nakonec spíše štvou. Další ne úplně kladnou stránkou hry je herní doba hry pro jednoho hráče, ta Vám totiž vystačí pouze na přibližně 3 hodiny, což není za 126 kč až tak moc.

Na druhou stranu je ve hře přítomná i hra pro více hráčů. Tak ačkoliv má na první pohled poměrně povedený systém levelování, tak je relativně nevyvážená a to jak v oblasti zbraní, tak i perků. Bohužel ani o herních mapách se nedá říci, že by byly dvakrát povedené.

Ačkoliv se to z textu nemusí zdát, tak se v konečném důsledku nejedná o úplně špatnou hru. Pokud tak máte rádi střílečky a náhodou i přebytečných 126 korun tak rozhodně neprohloubíte.

MultiPlayer je poté poměrně povedený,

9mm HD
Android market
– 126 kč
Akční, 3D, Střílečka

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here