Recenze: Dragon warcraft

0

Hra je vytvořena na motivy Dragon Hunter 2 nebo Defender 2, ale není úplně stejná. Nejde o pokračování ani jedné z nich, protože pochází od jiného studia a to FT Games. Dragon Warcraft se zařadil, ihned po jeho vydání, mezi nejoblíbenější hry a za jeho první týden se dostal do TOP 10 nejpopulárnějších novinek na Android.

Styl hry

Příběhově na tom hra není nijak výjimečně. Oproti konkurenci, alespoň nějaký náznak příběhu má. Zlý dračí pán se svojí armádou útočící na váš hrad, používá ty nejhorší démony. Vy máte za úkol těmto útokům se ubránit.

Kdo hrál víše zmíněné dva tituly asi tuší, že dračího pána nikdy neporazíte. Hra totiž obsahuje nekonečné množství kol a tak se na konec nikdy nedostanete. Pro představu, Defender2 jsem hrál do 650 levelu a zde to bude podobné.

O co že ale vlastně jde? Na vašem hradu máte umístěn jeden velký luk, kterým zabíjíte přicházející nepřátele. Pomoci vám také můžou pěší jednotky jako třeba lučištníci nebo jezdci na koních. To ale není vše. Pokud na vás zaútočí hejno nepřátel, jeho útokům byste se nejspíše neubránili, a proto jsou ve hře kouzla ohnivé meteority, zmražení nepřátel nebo zpomalení pomocí blesků.

Tak jako pěší jednotky, tak i kouzla si můžete vylepšit v obchodě. Za každý souboj získáte zlaté mince a dva krystaly. Některé vylepšení budete muset právě platit jimi, takže je dobré s nimi šetřit. V obchodě toho najdete mnohem více. Po vylepšování síly a rychlosti luku také kritický zásah, odraz nepřátel, multi-střely (dva a více šípů najednou), odolnost hradu nebo výměnu luku za lepší a silnější.

Recenze: Dragon warcraft Recenze: Dragon warcraft

Grafika a zvuk

Ačkoliv je hra dělána ve 2D, vývojáři se snažili zakomponovat do hry co nejvíce 3D efektů. Tyto efekty se jim opravdu povedly a hra tak působí velmi pěkně. Zvukově na tom není o nic hůř. Tak jak v popisu studio slibuje (dech beroucí zvuk), tak i učinilo. Pokud použijete nějaké silnější kouzlo, po dopadu uslyšíte dunění a rány, tak jak mají znít. Zvuk a grafika je nejspíše to největší plus, oproti velmi podobným hrám DH2 nebo D2.

Recenze: Dragon warcraft Recenze: Dragon warcraft

Závěr

Tato hra zabaví i na dlouhé chvíle. Nepřestane vás jen tak bavit a to i z důvodu, že každé páté kolo, na vás útočí nějaký boss a ten je opravdu oříšek. Hra je navíc zdarma, takže jednoznačně doporučuji.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here