Recenze: Bridge Architect

1

Stavitelských her na Android OS je opravdu hodně. Architektura je pro většinu hráčů zajímavé téma a tak není divu, že se mnoho vývojářů snaží vytáhnout z rukávu eso, které by jeho práci vyneslo na špici těchto her.

unnamed (1)

B.A. nepřináší žádnou revoluci. Nesnaží se ani přinést do hry skvělou grafiku nebo nějaké prvky ke zkrášlení hry. Studio Allegra Giovanni mělo jednoduchý cíl – jednoduchost. Dalo by se říci, že tento bod se jim opravdu povedl a hra je tak přehledná a bez problémů, ale stojí za cirka 22Kč?

Screenshot_2013-02-04-20-53-48

Obsah

Na tuto otázku jsem nenašel odpověď. Nedá se jednoznačně říci, jestli ano nebo ne. Hru jsem si ale zakoupil a vyzkoušel. Hru si můžete stáhnout buď ve verzi zdarma, kde najdete 16 levelů a 3 bonusové mapy nebo placenou, která obsahuje 24 levelů a 7 bonusových map.

Screenshot_2013-02-04-20-57-40

Styl hry

No, ale o co vlastně jde. V každém levelu máte za úkol vytvořit most, po kterém se bez problémů přepraví kam

iony, vlakové soupravy, tanky nebo nákladní auta. První levely budou jednoduché a k dispozici budete mít jen základní materiály v omezeném počtu. S každým úspěšně postaveným mostem se vám odemkne další mapa, která bude o něco obtížnější. Postupem času bude dostávat za úkol postavit most pro opravdu těžká vozidla a k dispozici bude mít obyčejná nebo dvojitá ocelová lana, dva druhy panelů nebo silnici se zpevněným spodkem.

Na začátku mapy dostanete vždy všechny pokyny, jako je váha vozidla, typ vozidla a dostupné materiály. Po té přikročíte k editoru, kde vše postavíte, tak aby most vydržel, a pak jen spustíte. Tyto kroky jsou již klasické u všech takových to stavitelských her.

Screenshot_2013-02-04-20-57-53

Závěr

Hru si rozhodně vyzkoušejte zdarma a až potom se rozhodněte, zda koupit plnou verzi. Za sebe říkám, že náročnost nebyla tak obtížná jak říkají někteří hráči a hru jsem projel za cirka 2 hodiny bez větších problémů. I když herní doba nebyla tak dlouhá jak jsem předpokládal, hra mě bavila a 22 Kč nelituji.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

  1. Behěm jednoho týdne jsem dohrál 4 nebo 5 bridge builderu (free) a u tohoto mi vadila častá nesymetričnost, která nedovolovala stavět konstrukce rovnoměrně namáhané. Celý princip hry je totiž postaven na tom umět udělat efektivní příhradovou konstrukci a vědět, jak působí.
    Osobně se mi zdaleka nejvíce líbila hra Bridge Constructor, která má podle mně i nejhezčí grafiku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here