Real Football 2012 dostává aktualizaci k evropskému šampionátu

1

Oblíbený sportovní simulátor Real Football 2012 od Gameloft dostává aktualizaci na verzi 1.5.0, která přináší novinky k dnes začínajícímu Euru 2012.

Nově si tedy ve hře můžete zahrát ME 2012 se všemi skutečnými týmy a skupinami. Mezi další novinky patří aktualizovaná databáze hráčů, loterie s možností výher a opravy chyb i optimalizace.

Real Football 2012 si můžete stáhnout zdarma z Google Play Store. Nezapomeňte však, že jde o tzv. freemium hru, která bez zaplacení nabízí jen omezené možnosti hraní.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

V graficky velmi povedené hře na vás čekají zcela nové možnosti. Například si můžete zahrát stejný zápas, který jste viděli v televizi. Pochopitelně nechybí oficiální licence tisíců hráčů, 350 týmů a 14 lig z celého světa. Díky online aktualizacím si můžete být jisti, že vaše herní sestava je vždy stejná jako ve skutečnosti. Až vás omrzí skutečné týmy, můžete si vytvořit nové s vlastními dresy nebo použít dresy vytvořené ostatními hráči. Samozřejmě na vás ve hře čeká množství různých módů, takže budete mít o zábavu postaráno na dlouhou dobu.

 

via dg

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here