Rabbids Big Bang – vesmírná zábava s králíkem a jetpackem

1

Rabbids Big Bang

Téměř v polovině měsíce září jsme vám poskytli první informace o hrách Rayman Fiesta Run a Rabbids Big Bang. Právě druhý zmínění titul je již dostupný na Google Play a nedávno obdržel i potřebnou aktualizaci, která přinesla opravu několika chybám.

Vývojářské studio Ubisoft Entertainment je zárukou kvalitní herní zábavy. Rabbids Big Bang pak slibují vesmírnou podívanou, ve které budete ovládat králíka a jeho trajektorii ve vesmíru pomocí jetpacku. Důležité však je, abyste jetpack využívali opravdu v nutných případech (není bezedný), jelikož na něm závisí úspěch mise. Zároveň se musíte vyhýbat planetám, pokud vám úkol nenařídí jejich zničení.

S Rabbids Big Bang se vydáte kupředu 150 náročných úkolů, ve kterých budete prozkoumávat 10 různých galaxií. Ty samostatně nabízí 15 misí. Nechybí ani možnost vylepšení vašeho králíka, kterému můžete dodávat zajímavý vzhled, speciální položky a zlepšovat vlastnosti. Dále na vás čekají vesmírné krávy, planety ze sýrů, UFO a mnohem více.

Hra je přizpůsobená i pro děti a nabízí rodičovskou kontrolu, aby vaše ratolesti nemohli nedopatřením využívat nákupy ve hře. Před pár dny navíc obdržela aktualizaci, jelikož měli uživatelé problém s padáním hry. Vše by již mělo být v pořádku.

Ke hraní není zapotřebí zapnutá Wi-Fi. Rabbids Big Bang zabírá 43 MB, přičemž za něj zaplatíte v přepočtu necelých 23 korun.

Zdroj: Google Play


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here