Pyro Jump – plamínek a papírová princezna [Recenze]

1

Plamínek svíčky s příhodným jménem Pyro našel zalíbení ve z papíru vystřižené krásce a rozhodl se za ní pustit zvláštním světem plným nebezpečných točících se kol a nástrah. Románek končí po každé úrovni, dejme tomu „šťastně“, pokud fandíte absurdnímu milostnému příběhu princezny z papíru a … plamene!

slider

Co je Pyro Jump

Plošinovka Pyro Jump je multiplatformní počin několika francouzských herních vývojářů. Obsahuje celkem na sto úrovní v rozličných světech, protkaných skvělým HD grafickým zpracováním. Princip je jednoduchý. Ťukáním na obrazovku ve správné chvíli ovládáte skoky zamilovaného plamínku z kruhu na kruh, které se ještě ke všemu točí.

Správné načasování je důležité pro vyhnutí se všem nástrahám a pádům. Pokud na papírovou princeznu chcete udělat opravdu velký dojem, je potřeba být zároveň nejen rychlý, ale po vrtkavé cestě vysbírávat navíc ještě malé plamínky. Při řádném plnění úrovní se můžete dočkat bonusů! Pyro Jump je propojen se stále vyhledávanější službou Hry Play.

Hudba je příjemná, nijak neobtěžuje a při prvotním hraní mi vzdáleně připomínala soundtrack z Angry Birds.

Ovládání

Ovládácí prvek ve hře je sice ten z nejjednodušších, a to pouhé ťukání kdekoli na displeji, není však úplně dotažen. Místy je možné setkat se s bugy, což vyvolává dojem, že hra snad ještě nevyšla z bety. Opak je ale pravdou. Nicméně vzhledem k relativně krátkému pobytu na Google Play a příslibu dalších úrovní se brzy dočkáme i oprav.

Závěr

Pyro Jump je výbornou hrou, která mě oslnila jak grafikou, vtipným příběhem, tak i samotným netradičním pojetím. Z promyšleného skákání v určitých úhlech a ze všech těch točících se předmětů se mi pěkně zamotala hlava. Hra rozhodně není bez výzev a snadno se octnete ve smrtelném pádu.

Občas zazlobilo ovládání, které se mi jevilo místy nepřesné. Doufám, že s další aktualizací tento problém vymizí. Je to však malý vroubek v této úžasné hře zdarma, která navíc neobsahuje reklamy. Flashovou verzi si můžete v prohlížeči zahrát zde.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here