Přichází Tekken pro Android… bohužel jen jako karetní hra

1

Když se začaly objevovat zvěsti o tom, že v nadcházejících dnech bude pro Android vydána legendární konzolová mlátička Tekken, zvedla se vlna ovací a očekávání tohoto herního titulu, který si oblíbilo miliony hráčů po celém světě. Bohužel tímto strohým prohlášením akorát vývojářské studio NAMCO BANDAI Games Europe rozhořčilo natěšené hráče, když nakonec na Google Play uvolnilo svoji Tekken Card Tournament – karetní hru Tekkenem inspirovanou.

tekken card 1 tekken card 3 tekken card 4

Samotná hra však nemusí být úplné zklamání, jedná se v podstatě o slušně propracovanou akční karetní strategii, kterou si oblíbí zejména nadšenci karetních deskových her. Velkým plus je, že hra je dostupná zdarma. Hra je zajímavá tím, že kromě virtuálních karet budou k zakoupení i fyzicky reálné karty, které bude možné pomocí QR kódů zapojit do hry. Své síly můžete poměřit online s ostatními hráči napříč různými platformami. Pokud nebudete spokojeni se základními kartami, můžete si pomocí mikrotransakcí přijít k lepším.

tekken card 5 tekken card 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: ap

1 komentář

  1. No pro mě i karetní hra je docela zklamáním. Čekal jsem něco pokročilejšího a ne jen trošku propracovanější kámen-nůžky-papír.
    Prostě je to kravina

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here