Populární hra Fragger od MiniClip je dostupná pro Android

2

Oblíbená hra Fragger, známá z herního portálu MiniClip a později také displejů iOS zařízení, se konečně dočkala verze pro Android. Nejprve byla hra ke stažení jen z GetJar.com, nyní ale tato exkluzivita skončila a hru je možno zdarma stáhnout z Android Marketu.

Ve hře je vaším úkolem zabít všechny nepřátelé pomocí granátů, kterých máte pro každé kolo jen omezený počet. Najdete tam také velké množství dalších zničitelných objektů, které vám s dokončením kola mohou pomoci.

V aplikaci pro Android je k dispozici přes 340 úrovní v 11 světech. Za vaše úspěchy ve hře můžete získat různá vyznamenání. Podobně jako v Angry Birds musíte i v Fragger správně nastavit úhel a sílu, aby granát doletěl na to správné místo. Pokud se vám líbí hry tohoto typu, určitě novinku vyzkoušejte. Fragger je ke stažení zdarma s reklamami, které můžete odstranit nákupem přímo ve hře.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

 

2 KOMENTÁŘE

  1. Tak jsem hru zkusil a je to super, clovek se u toho zasekne. Bohužel na mém LGOO to fungovalo pouze 2 spuštění. Ted to pada pri nacitani tech jednotlivých levlu. (Nepomohl ani restart tel., ani nasledna reinstalace aplikace)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here