Polda 3 pro Android

0

Na Android před nedávnem dorazil třetí díl legendární české hry Polda od Zima Software. Hlavní hrdina Pankrác se po vyhazovu od policie stává soukromým detektivem a vaším úkolem je pomoct mu vyřešit jeho první případ. V této známé adventuře musíte sbírat a kombinovat předměty tak, aby jste se postupně dostali až na konec napínavého příběhu. Na první pohled nudný případ ztraceného kuchaře, kterého hledá jeho bývalá manželka, se totiž nečekaně zvrtne.

Jedná se o port původní počítačové hry, takže ani v mobilní verzi nebudete ochuzeni o vtipné dialogy s kvalitním dabingem Luďka Soboty, Petra Nárožného, Jiřího Lábuse, Oldřicha Kaisera, Pavla Pípala, Valerie Zawadské a Sabiny Laurinové. Polda 3 pro Android navíc obsahuje návod, tutorial a možnost zobrazení aktivních míst v lokaci i aktivních předmětů v inventáři. Ovládání hry bylo samozřejmě upraveno pro dotykové displeje a vývojáři nezapomněli ani na bohaté využití dotykových gest.

Úvodní část hry si můžete vyzkoušet zdarma, za plnou verzi však musíte zaplatit pomocí SMS zprávy. Zaváděcí cena byla stanovena na příjemných 49 Kč.logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here