POGO Games od EA – sada logických, slovních a karetních her zdarma

0

Vývojáři z Electronic Arts nedávno vydali další hru pro operační systém Android. Tentokrát se nejedná o sportovní simulátor ani trojrozměrnou střílečku, ale bezplatnou sadu jednoduchých her.

Pokud ještě nejste registrování na herním serveru POGO, budete tak muset učinit při prvním spuštění aplikace. Odměnou vám za to bude společný účet pro hraní her na internetových stránkách Pogo.com, Facebooku a aplikaci pro Android. Vývojáři se zaměřili také na sociální funkce, nechybí tedy možnost sledování výsledků v žebřičcích, zúčastnit se týdenních soutěží o virtuální odznaky a sbírat herní žetony.

Aplikace POGO Games obsahuje následující čtyři hry, které si můžete zahrát zcela zdarma:

  • POPPIT! – Jednoduchá hra s praskáním balónků. Za prasknutí dvou či více balónků stejné barvy získáte nejrůznější bonusy.
  • WORD WHOMP – Vytvořte během časového limitu co nejvíce slov. Vzhledem k tomu, že je hra v angličtině, si navíc procvičíte i slovíčka v cizím jazyce.
  • TURBO 21 – Netradiční a rychlá karetní hra inspirovaná známým Black Jackem.
  • SWEET TOOTH 2 – Klasická hra, ve které je vaším úkolem najít tři nebo více stejných položek vedle sebe.

Pokud jste navíc členy placeného klubu Pogo, získáváte několik dalších výhod v čele s hrou WORLD CLASS SOLITAIRE a vypnutí všech reklam.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here