Planet in a Bottle

0

Mít rostlinku, nebo zvířátko může být zajímavé, ale co takhle mít celou planetu? S Planet in a Bottle ji můžete mít přímo ve svém androidím miláčkovi.

Planet in a Bottle. Planet in a Bottle.

Po prvním spuštění je vaše planeta pustým místem, které svojí snahou můžete proměnit v nádherné místo k životu pro vaše imaginární lidstvo. Alfou a omegou této hry je dodat planetě dostatek (ale zase ne příliš) slunečního svitu a vody, čímž lidem tam dole zajistíte silné zdraví. Druhou podstatnou věcí je štěstí, které spolu se zdravím ovlivňuje růst populace. Zvýšit ho můžete šťouchnutím do planetky (pouze jednou za hodinu) a hraním si se sluncem. Ideální je mít všechny ukazatele zbarvené do zelena a co nejvyšší štěstí.

Achievementy v Planet in a Bottle. Achievementy v Planet in a Bottle.

Ve hře je přítomno 23 achievementů, kterých můžete dosáhnout a některé vám dají opravdu zabrat. Pokud hru restartujete, achievementy zůstanou, takže dosažení všech můžete dosáhnout i několika hrami.

Planet in a Bottle help. Planet in a Bottle stats.

Hra obsahuje nápovědu, kde je popsáné vše podstatné. Můžete se také podívat na přesné údaje o vaší planetě, mimo jiné na dobu její existence.

Můžu potvrdit, že hra dokáže zabavit na opravdu dlouhou dobu. Po necelých 3 měsících už sice necítím nutkání planetu každou chvíli kontrolovat, ale pořád na ní sem tam rád mrknu a potěším se její prosperitou.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Verze bez reklamy:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here