Pixel Kingdom – kostičková bitva

1

Máte chuť na nějakou rychle uchopitelnou zábavu proveditelnou na svém mobilním telefonu? A máte rádi retro, rytíře a draky? Pokud splňujete obě kategorie, možná vám přijde Pixel Kingdom vhod.

unnamed
Princip je jednoduchý. Z pravé strany vybíhají nepřátelé, z levé vaše jednotky, které vyvoláváte za manu. Mana se s ubíhajícím časem doplňuje a každý rytíř, lučištník nebo třeba bandita stojí jiné množství. Účelem je zničit všechny jednotky nepřítele, případně mu odebrat všechny životy – jakmile nějaký z vašich vojáků dosáhne pravé hranice obrazovky, udělí soupeři určitý počet zranění dle své síly.

Proti vám se budou stavět pavouci, zlobři, kostlivci, draci a další havěť a vaším úkolem nebude nic jiného než je všechny pobít. A k tomu vám bude pomáhat široký výběr dostupných jednotek, které si můžete za peníze vymlácené z potvor zakoupit. Kromě základního rytíře jmenujme ještě například ninju, necromancera, gladiátora nebo klerika. Ale rozhodně nejde o úplný výčet, neboť jednotek je k dispozici ještě o řád víc a každá z nich jde pomocí nasbíraných kamenů upgradovat na vyšší úrovně.

Screenshot_2013-03-09-23-06-10

V obchodě ale lze nakupovat nejen chrabré bojovníky, ale také jejich vybavení (snižují vyvolávací cenu určitých jednotek, zvyšují jejich zranění a podobně) a předměty – ty vám poskytují bonusy na nadcházející kolo v podobě rychlejší regenerace many, zvýšení počtu vašich životů nebo třeba zrychlení vašich jednotek.

Dojem by byl pochopitelně poloviční bez vymazelené retro grafiky a rozkostičkovaných zombíků – návrat do osmibitové éry téměř se vším všudy. Radost pohledět. Samozřejmostí jsou pak achievementy a možnost doplňovat si počet zlaťáků (platidlo v obchodech) za reálné peníze. Příjemné je, že vás neotravují žádné reklamy.

Screenshot_2013-03-10-14-25-05

Pokud máte rádi na pochopení nenáročnou zábavu s pěknou grafikou, dejte Pixel Kingdom šanci.

1 komentář

  1. Chvilku jsem čekal, než se mi ten úvodní obrázek načte…po chvilce mi ale došlo, že je to vlastně správně 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here