Pinball Arcade – zavzpomínejte na staré dobré časy pinballu

0

Na Android nedávno dorazila nová hra Pinball Arcade, která vás vrátí zpět do minulého století, kdy se obrovské popularitě těšila hra pinball.

Stoly, které ve hře najdete, jsou vytvořeny na základě těch skutečných od firem Williams, Bally, Stern a Gottlieb. U každého herního stolu jsou navíc k dispozici krátké informace o jeho historii.

Ovládání hry je velmi jednoduché: po prvotním odpálení míčku stačí klikat kamkoliv na pravou či levou stranu obrazovky, abyste mohly ovládat tzv. flippery, pomocí kterých míček „udržujete“ ve hře. Jakmile míček spadne dolů, hra končí. K dispozici máte celkem tři pokusy. I přes bohaté zvukové a grafické efekty je ovládání hry citlivé a odezva téměř nulová.

Na každém stole si můžete zdarma zahrát až do dosažení nejvyššího skóre. Jednotlivé stoly potom stojí 1-4 dolary nebo  neomezený přístup ke všem za 9,99 dolarů (190 Kč). V Pinball Arcade nechybí ani hra pro více hráčů na jednom zařízení, takže si můžete zahrát se svými přáteli. Pokud se přihlásíte pomocí Facebooku, můžete své nejvyšší dosažené skóre porovnat online s ostatními hráči.

  

Pinball Arcade je jedním z nejpovedenějších simulátorů hry pinball pro Android. Pokud jste navíc znalci této legendární hry, jistě vás potěší už zmíněná licence na originální stoly známých výrobců. Pinball Arcade si můžete zahrát na telefonu i tabletu, i zde ale platí, že čím větší displej, tím více zábavy.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here