Oddechová námořní tahová strategie Leviathan Warships je tady!

0

leviathan-warships-android-game

Po dvojici bezesporu geniálních trailerů a téměř týdenním zpoždění oproti původnímu plánu se na Google Play začátkem tohoto týdne oficiálně objevila oddechová námořní strategie Leviathan Warships od vydavatele Paradox Interactive.

Jak už odhalovali výše zmíněné trailery, tak hra je jednoduchou strategií, ve které si prvně navrhnete vlastní lodě, poté je vybavíte smrtonosnými zbraněmi a nakonec se s nimi pustíte do tahového boje, ne-nepodobného nedávno pro Android oznámené Frozen Synapse. Z hlediska různorodosti lodí nabídne hra 11 lodních základů a 16 různých zbraňových systémů, prostoru pro fantazii je tedy více než dostatek.

Vedle 14 skimrish map, které lze hrát jak proti počítači tak až dvěma živým hráčům, obsahuje hra také kooperační kampaň až tři hráče s devíti misemi a pětici úrovní, které by měli pořádně otestovat vaše schopnosti.

Jak multiplayer tak i kooperace jde navíc hrát napříč platformami, válčit tak budete moci i s kamarády na iOS zařízeních nebo počítačích. Díky možnosti ukládat postup na online účet je navíc možné rozehrát hru na androidím tabletu, vrátit se k ní na počítači a nakonec ji třeba dohrát na telefonu.

Žádná z výše zmíněných věcí ale není tou nejlepší věcí na hře. Paradox Interactive totiž včera oznámil, že pro hru již brzy vydá zdarma dostupné DLC, které přidá možnost interaktivního komentátora, jež bude jazzovým hlasem provázet všechny vaše akce.

Hra je na Google Play dostupná za 100 korun českých. Ve verzi pro počítače za ní, třeba na steamu, zaplatíte přibližně dva a půl krát tolik.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Via: droidgamers

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here