Nový hit od Rovia – Amazing Alex na Google Play

4

Tvůrci legendárních ‚Rozzlobených ptáků‘ Angry Birds, Rovio, dnes ráno splnilo včerejší slib a vydalo svou několik měsíců připravovanou logickou hříčku Amazing Alex. Hra je již nyní dostupná na Google Play za pro Rovio již tradičně za příjemnou cenu 0 korun českých příjemnou cenu 20 kč (viz níže).

Amazing Alex nabídne 100 povedených úrovní, ve kterých budete po vzoru legendární Crazy Machines skládat předpřipravené předměty tak, aby vzájemnou interakcí dostali kuličku nebo jiný předmět na nějaké, předem určené, místo.

A aby toho nebylo málo, tak se na trati kromě toho vyskytují ještě hvězdičky, za jejichž sebrání (musí jimi projet nějaký předmět) získáte lepší konečné hodnocení. Problém je, že alespoň v pokročilejších úrovních, nejsou úplně snadno dosažitelné a jejich sebrání tak vyžaduje poměrně jak chytré tak i docela dost přesné rozestavění.

Na Google Play je hra dostupná ve třech verzích, klasická (zdarma) pro telefony, placená pro tablety a placená pro telefony. Verze zdarma oproti klasické neobsahuje celých 100 úrovní, ale pouhou první kapitolu s 16 levely. Navíc v ní není editor úrovní, nepodporuje stahování úrovní vytvořených jinými lidmi a ani se u ní nepočítá s aktualizacemi přinášejícími nový obsah.

Vizuální nápověda ukazující, kam dáte předměty dát, je jen v prvních 8 úrovních.

Klásická verze zdarma

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Verze pro tablety

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Klásická verze placená

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


4 KOMENTÁŘE

  1. Tvůrci legendárních ‘Rozzlobených ptáků’ Angry Birds, Rovio, dnes ráno splnilo včerejší slib a vydalo svou – čtet to po sobě?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here