NinJump – vyskákejte co nejvýše

5

Dnes se znovu podíváme na takovou velmi jednoduchou, leč velmi chytlavou moderní hru, kterou někteří z Vás mohou znát z iOS zařízení.

Jak jsem již nastínil v úvodu, hra je opravdu velmi jednoduchá. Vaším cílem je vyskákat s malým nižnou co nejvýše, v čemž se Vám budou snažit zabránit různorodé překážky. Těm se vyhnete přeskočením na druhou stranu, což provedete kliknutím kamkoliv na displej. Aby hra nebyla tak nudná, obsahuje i dva bonusy. Prvním je imunita vůči spadnutí (modrá kulička) a druhým je zrychlovák. Ten aktivujete zničením 3 stejných překážek v řadě. Slovo stejných je poměrně důležité, pro lepší vysvětlení uvedu příklad: pokud zničíte například dvě hvězdice a poté jednu veverku, počítá se vše od znova, a pro získání kýženého bonusu musíte zničit další dvě veverky, jedna hvězdice stačit nebude.

Kromě tohoto jediného módu ve hře nic jiného nenajdete. Dokonce ani online statistiky nejsou přítomny přímo ve hře, jsou sice k dispozici, ale pouze přes sociální herní sít popaya. Na druhou stranu je hra poměrně zábavná a co je hlavní, velmi dobře optimalizovaná, takže poběží i na slabších strojích.

Pokud by měl někdo zájem, může skusit velmi podobnou hru CityJump. Ačkoliv nabízí podstatně víc možností, tak ji kvůli faktu, že se sekala i na Samsungu Galaxy S, nemůžu doporučit.

Na závěr bych si dovololil otázku do diskuze, vadí Vám absence screenshotů, když je přítomno kvalitní video?

NinJump QR kód
Zdarma

App2SD: Ano
Velikost: 7,8MB
Podporované verze Androida: 1,6+

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here