Nejlepší hry pro Android SRPEN 2014 část II

0

Měsíc srpen 2014 nám připravil pořádnou nabídku zajímavých Android her. Včera jsme si představili první půlku těch nejzajímavějších a dnes se tedy podíváme na zoubek té druhé. Tak směle do toho, ať se v tomto sychravém počasí nějak zabavíme.

8) Unpossible

Žánr: závodní
Cena: 41,-
Stáhnete zde pro Android

Hra Unpossible otestuje vaše schopnosti, reflexy a dokonce i paměť. Principem gamesy je vyhýbat se různě tvarovaným, futuristickým překážkám na vaší dráze, abyste přežili v nádherném sci-fi světě. Dostaňte se co nejdále to půjde. Po 60 sekundách v každém levelu se vám automaticky otevře úroveň náročnější.

1 2 3

9) Dragon Quest IV Chapters of the Chosen

Žánr: RPG
Cena: 302,-
Stáhnete zde pro Android

Epické dobrodružství Dragon Quest IV Chapters of the Chosen nabízí přes pět unikátních kapitol. Každá z nich se věnuje jiné specifické skupině postav. Vstupte do fantastického světa měčů, kouzel a příšer a užijte si přes 40 hodin hraní v jednom samostatném balíčku. Komunikujte se svými druhy, abyste se posunuli dále. Hledejte povoz,  abyste sebou mohli brát až deset společníků a používejte nejrůznější taktiky boje.

14  2 3

10) They Need To Be Fed 3

Žánr: akční/ plošinovka
Cena: 42,-
Stáhnete zde pro Android

Třetí díl hříčky They Need to Be Fed je zpět a s ní i opětovná možnost gravitace 360 stupňů.V této plošinovce máte zaručeno, že nikdy nemůžete spadnout díky možnosti pohybu do všech směrů Běhejte, skákejte, sbírejte a krmte se tak dlouho, než dorostete až do podoby monstra. . Oproti předchozím dílům se můžete těšit na větší, ucelenější a plynulejší zábavu. Také je možno objevit více tajemství a posbírat větší množství věcí v sedmi vzrušujících světech a více než padesáti levelech. V průběhu hraní bude těšit vaše uši libý soundtrack Jakea Almonda.

7 6 5

 

11) Pac-Man Friends

Žánr: arkáda
Cena: zdarma (+ dokoupitelné upgrady)
Stáhnete zde pro Android

V arkádě Pac-Man Friends pro nás tvůrci nachystali novou, originální zábavu, která má spád. Za přítomnosti klasických charakterů z Pac-Manova světa ovládáte hlavního hrdinu nakláněním svého zařízení přes různá bludiště, která jsou výzvou, abyste zachránili své přátele z hradu duchů. Odemykejte kamarády, aby vám pomohli v cestě za úspěchem. Každý z nich má unikátní schopnost jako třeba neviditelnost před duchy, bourání zdí nebo iluminaci. Pokud vás duch chytí, použijte třešně k úniku. Využít můžete také zpomalení času k dosažení lepšího skóre. S pořízením Pac-Man Friends získáte 95 levelů, 5 různých ovládacích módů a 8 pomocníků k dosažení cíle.

2 3

12) Deep Under the Sky

Žánr: indie/akční
Cena: 52,-
Stáhnete zde pro Android

Vyzkoušejte si život zvláštní medúzy, proplouvající pozoruhodným světem. Prolétávejte skrz oblaka psychedelické Venuše, objevujte a vzkvétejte. Budete mít možnost vrhat se, tryskat a tříštit se v 80ti levelech, hrajících si s fyzikou. Své výbuchy si perfektně načasujte při objevování každé pukliny či praskliny na létajících příšerách, obývajících temnou stranu Venuše. K ovládání vám postačí pouze jedno tlačítko, ale dle vývojářů, budete muset přemýšlet jako medúza, abyste se naučili kontrolovat hlavní charakter správně.  Opravdu povedená grafika a hudba ještě přidají body k nevšednímu hernímu zážitku.

2 1 3

13) Five Nights at Freddy’s

Žánr: akční
Cena: 64,-
Stáhnete zde pro Android

Vítejte na vaší nové letní brigádě u Freddy Fazbear’s Pizza, kde děti a jejich rodiče rádi chodí za dobrým jídlem a zábavou. Hlavní atrakcí je robot Freddy Fazbear a jeho dva kumpáni. Přes noc však roboti vykazují zvláštní chování a levnější než oprava je najmout nočního hlídače, kterým se stáváte vy. Sledujte vše přes kamery, ale musíte hospodařit s malou dávkou elektřiny. Pokud vám dojde, máte smůlu. Kontrolujete, zda jsou Freddy Fazbear a jeho kamarádi na správných místech. Pokud nejsou, musíte je najít přes monitory a dokonce se i chránit, když to bude nutné. Pokud máte rádi děsivé hry, tvůrce Scott Cawthon vymyslel něco přesně pro vás, protože přesně zacílil na výjevy, které hráči zvyšují tep.

3 1 2

Tak to bychom měli ze srpnových Android novinek vše. Nezapomeňte okomentovat, která hrá vás nejvíce bavila.

zdroj: http://www.phonearena.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here